Üsküdar Nakliyat

ilezanaatdepolama

Üsküdar Nakliyat

Üsküdar nakliyat firması yaptığı profesyonel çalışmaları sayesinde her zaman ön plana çıkmayı başarmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı, çözüm odaklılık, kaliteli hizmet ilkesi ve kendini geliştiren firmamız bu özellikleri sayesinde müşterilerin takdirini kazanmaktadır.

Üsküdar Nakliyat FiyatlarıÜsküdar Ev Taşıma Ücretleri
Üsküdar 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺
Üsküdar 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.800 – 3.000 ₺
Üsküdar 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺
Üsküdar Ofis Taşıma Fiyatı3.500 ₺
Üsküdar Nakliye FiyatlarıÜsküdar Nakliye ÜcretiÜsküdar Ev Taşıma Fiyatı
Üsküdar ADALAR Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.300 ₺
Üsküdar ARNAVUTKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.300 5.000 
Üsküdar ATAŞEHİR Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.100 
Üsküdar AVCILAR Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Üsküdar BAĞCILAR Arası Nakliye Fiyatları4.900 ₺6.500 
Üsküdar BAHÇELİEVLER Arası Nakliye Fiyatları3.900 4.500 
Üsküdar BAKIRKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.000 
Üsküdar BAŞAKŞEHİR Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.000 
Üsküdar BAYRAMPAŞA Arası Nakliye Fiyatları6.000 9.500 
Üsküdar BEŞİKTAŞ Arası Nakliye Fiyatları6.300 ₺7.500 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları5.000 5.900 
Üsküdar BEYLİKDÜZÜ Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Üsküdar BEYOĞLU Arası Nakliye Fiyatları5.000 6.000 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları3.900 4.500 
Üsküdar ÇATALCA Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.000 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.500 
Üsküdar ESENLER Arası Nakliye Fiyatları3.300 ₺6.000 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.500 
Üsküdar EYÜPSULTAN Arası Nakliye Fiyatları4.300 6.000 
Üsküdar FATİH Arası Nakliye Fiyatları4.900 6.000 
Üsküdar GAZİOSMANPAŞA Arası Nakliye Fiyatları3.300 6.000 
Üsküdar GÜNGÖREN Arası Nakliye Fiyatları4.900 4.000 
Üsküdar KADIKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺5.000 
Üsküdar KAĞITHANE Arası Nakliye Fiyatları3.900 ₺5.000 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.500 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları6.000 7.500 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları3.200 5.000 
Üsküdar PENDİK Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺5.000 
Üsküdar SANCAKTEPE Nakliye Ücretleri4.000 5.000 
Üsküdar SARIYER Arası Nakliye Fiyatları1.500 1.500 
Üsküdar SİLİVRİ Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Üsküdar SULTANBEYLİ Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺7.000 
Üsküdar SULTANGAZİ Arası Nakliye Fiyatları3.250 ₺5.000 
Üsküdar ŞİŞLİ Arası Nakliye Fiyatları3.350 ₺4.000 
Üsküdar Üsküdar Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.000 
Üsküdar ÜSKÜDAR Arası Nakliye Fiyatları2.300 ₺4.000 
Üsküdar ŞİLE Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.000 

Müşteriler nakliye hizmetinde eşyalarına zarar gelmesin isterler, stres yaşamadan ve yorulmadan eşyalarının sorunsuz şekilde taşınmasını isterler. Nakliye firmaları da müşteri memnuniyetini sağlayarak, taşınan eşyalara zarar vermeden nakliye işlemleri tamamlanmak isterler. Bu paralel talepler Üsküdar Nakliyat firmasında karşılığını bulur. Firmamız müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla son derece titiz, gereken özeni göstererek tüm eşyaların herhangi bir zarar görmeden taşınmasını garanti ederler.

Firmamız çalışanları sektörde epey tecrübe edinmiş, bilgi birikimleri olan, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerimizin istediği şekilde hizmet vermektedirler. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ayrıca elektrik ve tesisat konularında da bilgi ve deneyim sahibi çalışanlarımız hizmet vermektedir. Araçlarımız müşterilerimizin eşyalarına göre farklı boyutlarda alınmıştır. Bakımları her zaman yapılmaktadır. Araçlarımızda taşıma kolileri, fazladan araç gereç muhafaza edilmektedir. Şoförlerimiz de deneyim sahibi, sektöre yıllarca emek veren kişilerdir.

üsküdar nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmasından Sigortalı Taşımacılık

Taşınma sürecinde tüm müşteriler eşyalarına zarar gelmeden taşınsın isterler, bununla ilgili nakliye firmalarına sorular sorar teminat isterler. Üsküdar Nakliye firması olarak müşterilerimizin taşınacak her türlü eşya için sigorta yaparız. Böylelikle hem müşterilerimiz gönül rahatlığı ile taşınırlar, hem de bizler taşıdığımız eşyaların sorumluluğunu alarak müşterilerimize teminat sunmuş oluyoruz.

üsküdar nakliye

Üsküdar Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimiz için nakliye işlemlerini tamamen profesyonel esaslara dayalı olarak yapmaktayız. Her zaman bir plan çerçevesinde hareket eden firmamızda olası bir aksaklıkların da önüne geçmiş oluyoruz.

 • Öncelikle bize nakliye hizmeti istenen adreslerin analizleri yapılır gerekirse görüntüler istenir ya da eve gidilir; eşyalar kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınıyor, taşınacak eşyaların kabaca boyutları, büyük araçların sokağa girip giremeyeceği gibi bilgiler müşterilerden alınır. Asansörlü taşıma isteniyor mu bu konuda da bilgi alınır.
 • Gün belirlenir, güzergâha karar verilir.
 • Eşyalara uygun araç seçimi yapılır.
 • Eşyaların yoğunluğuna göre ekipteki kişi sayısı belirlenir.
 • Eşyaları müşterilerin toplayıp toplamayacağına ilişkin karara varılıp ona göre ekipman hazırlanır.
 • Çalışma arkadaşlarımız eve ulaştığında öncelikle mobilyalar için ilk olarak demonte işlemlerini yaparlar.
 • Profesyonel ekip eşyaları paketlemeye başlar. Eşyalar türlerine göre kategorilere ayrılır. Bu işlemler tamamlanınca eşyalar yine kategorilerine uygun şekilde kolilere konmaya başlar.
 • Taşıma işlemine başlanır, kırılacak eşyalar en son araca yüklenir, ilk o eşyalar eve taşınır.
 • Yerleştirilmesi isteniyorsa eşyaların yeni eve yerleştirilmesi sağlanır. Bir de taşınma sonrasında evde makinelerin bağlanması, tesisatın yapılması gibi konularda hizmet isteniyorsa ekipte konuya hâkim olan çalışan tarafından bu işlemler de yapılır.
üsküdar nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Firmasının Sağladığı Avantajlar

Firma olarak tüm eşyaların taşınması sırasında meydana gelebilecek olası bir zarar durumunda müşterilerimize teminat vermekteyiz. Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması tüm çalışmalarında taşınan eşyalar için sigortalı hizmet vermektedir. Eşya taşıyan pek çok firma bulunmaktadır, kimi merdiven altı çalışan küçük çaplı firmalar, kimi ise büyük çaplı bilinen kurumsal firmalardır. Merdiven altı dediğimiz firmalar eşyalar için sigorta yapmayacaktır, sözlü olarak garanti vereceklerdir ama müşterilerimize bir sigorta sözleşmesi sunmayacaklardır. Bu nedenle de taşıma sırasında eşyalar zarar gördüğünde müşteriler zararın giderilmesini isteyemeyeceklerdir.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat tarafından taşınan evlerde müşterilerle kararlaştırılan zamanda ve belli bir süre içinde taşıma tamamlanır. Profesyonel kadromuz sektördeki deneyimi ve bilgi birikimiyle çok kısa sürede taşıma ve yerleştirme işlemlerini tamamlayacaklardır.

Günümüzde nakliye firmaları ila anlaşan müşteriler eskiden olduğu eşya taşıma işlemleri ile yorulmak istememektedir. Firmamız tüm gelişmeleri yakından takip eden bir firmadır, müşterilerden gelen talepleri değerlendirerek uygulamaya geçmektedir. Müşterilerimiz hiçbir eşyasını toplamak için zaman harcamadan, yorulmadan diğer işleriyle ilgilenebilirler. Firma çalışanlarımız profesyonelliğini bu anlamda da göstermektedir. Tüm özel eşyalarınız da dâhil ayırt etmeden tamamını itina ile paketleme yaparak nakliye aracına taşırlar.

Firmamızda son teknolojik araç olan asansörler de kullanılmaktadır. Kapılardan geçmeyecek kadar büyük olan, dönüşlerde zorluk oluşturan eşyalarınız için asansör hizmeti ile de yararlanarak yine eşyalarınıza zarar gelmesini önleyebiliriz.

üsküdar nakliyat firması

Üsküdar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması olarak müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına önem veririz. Çalışmalarımızı ona göre planlar ve çözüm odaklı yaklaşarak memnuniyet sağlarız. Nakliye firmalarının her biri yaptıkları hizmet için farklı fiyatlar talep edebilirler. Genel olarak fiyatları etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır:

 • Taşınacak eşyaların miktarı ve boyutları
 • Taşınan ve taşınacak ev arasındaki mesafe
 • Taşınacak evin kaçıncı katta olduğu
 • Kaç personelin çalıştığı
 • Kullanılacak aracın büyüklüğü
 • Tesisat hizmeti, elektrik elektronik aletler için ek hizmet talep edilip edilmediği
 • Yolların durumu ve mevsimsel özellikler

Nakliye hizmetlerinde saydığımız maddeler çoğaltılabilir. Çünkü her firma farklı şekilde hizmet vermektedir. Üsküdar Evden Eve Nakliyat firması olarak biz müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için eşyaları sarmakta kullandığımız malzemeleri, kolileri ve diğer gerekli tüm malzemeleri korunaklı olması için en kaliteli olandan tedarik etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin eşyalarına zarar gelmeyeceğini iyi biliriz. Tüm bu etkenlerle birlikte müşterilerimizin devamlılığını sağlayacak ve bütçelerini zorlamayacak şekilde fiyat düzenlemeleri yapılmaktadır. Piyasa fiyatlarına oranla en uygun fiyatları belirlemeye çalışmaktayız.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  Bir cevap yazın