Ümraniye Nakliyat

ilezanaatdepolama

Ümraniye Nakliyat

Son yıllarda sıklıkla duyduğumuz ümraniye nakliyat firmaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Nakliyat firmalarının sayısı artsa da doğru ve güvenilir firmayla çalışmak hala oldukça önemlidir. Nakliyat firmaları eşyaları bir adresten başka bir adrese taşımakla görevlidir.

Ümraniye Nakliyat FiyatlarıÜmraniye Ev Taşıma Ücretleri
Ümraniye 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺
Ümraniye 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.800 – 3.000 ₺
Ümraniye 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺
Ümraniye Ofis Taşıma Fiyatı3.500 ₺
Ümraniye Nakliye FiyatlarıÜmraniye Nakliye ÜcretiÜmraniye Ev Taşıma Fiyatı
Ümraniye ADALAR Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.300 ₺
Ümraniye ARNAVUTKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.300 5.000 
Ümraniye ATAŞEHİR Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.100 
Ümraniye AVCILAR Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Ümraniye BAĞCILAR Arası Nakliye Fiyatları4.900 ₺6.500 
Ümraniye BAHÇELİEVLER Arası Nakliye Fiyatları3.900 4.500 
Ümraniye BAKIRKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.000 
Ümraniye BAŞAKŞEHİR Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.000 
Ümraniye BAYRAMPAŞA Arası Nakliye Fiyatları6.000 9.500 
Ümraniye BEŞİKTAŞ Arası Nakliye Fiyatları6.300 ₺7.500 
Ümraniye Ümraniye Arası Nakliye Fiyatları5.000 5.900 
Ümraniye BEYLİKDÜZÜ Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Ümraniye BEYOĞLU Arası Nakliye Fiyatları5.000 6.000 
Ümraniye Ümraniye Arası Nakliye Fiyatları3.900 4.500 
Ümraniye ÇATALCA Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.000 
Ümraniye Ümraniye Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.500 
Ümraniye ESENLER Arası Nakliye Fiyatları3.300 ₺6.000 
Ümraniye ESENYURT Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.500 
Ümraniye EYÜPSULTAN Arası Nakliye Fiyatları4.300 6.000 
Ümraniye FATİH Arası Nakliye Fiyatları4.900 6.000 
Ümraniye GAZİOSMANPAŞA Arası Nakliye Fiyatları3.300 6.000 
Ümraniye GÜNGÖREN Arası Nakliye Fiyatları4.900 4.000 
Ümraniye KADIKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺5.000 
Ümraniye KAĞITHANE Arası Nakliye Fiyatları3.900 ₺5.000 
Ümraniye KARTAL Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.500 
Ümraniye KÜÇÜKÇEKMECE Arası Nakliye Fiyatları6.000 7.500 
Ümraniye Ümraniye Arası Nakliye Fiyatları3.200 5.000 
Ümraniye PENDİK Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺5.000 
Ümraniye SANCAKTEPE Nakliye Ücretleri4.000 5.000 
Ümraniye SARIYER Arası Nakliye Fiyatları1.500 1.500 
Ümraniye SİLİVRİ Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Ümraniye SULTANBEYLİ Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺7.000 
Ümraniye SULTANGAZİ Arası Nakliye Fiyatları3.250 ₺5.000 
Ümraniye ŞİŞLİ Arası Nakliye Fiyatları3.350 ₺4.000 
Ümraniye Ümraniye Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.000 
Ümraniye ÜSKÜDAR Arası Nakliye Fiyatları2.300 ₺4.000 
Ümraniye ŞİLE Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.000 

Fakat her nakliye firmasının taşıdığı özellikler birbirinden farklılık gösterebilir. Bu özellikler doğrultusunda firma seçimini doğru yapmak gerekir. Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti için firma seçimine önem verilmelidir.

Ümraniye’de farklı birçok nakliye firması hizmet verse de bu firmalar arasından doğru firmayla iletişime geçilmeli, maddi ve manevi kaybın yaşanması önlenmelidir. Bizler uzun zamandır nakliye üzerine hizmet vermekteyiz. Bilgi ve birikimlerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunuyoruz. Tecrübe sahibi ekibimizle birlikte çalışmalarımızı başarılı bir şekilde yönetiyoruz.

ümraniye nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ümraniye evden eve nakliyat firması seçerken doğru firmayla çalışmaya dikkat edilmelidir. Nakliye sektörü geniş kapsamlı hizmet veren bir sektördür. Evden eve nakliye için hizmet veren firmalar her ne kadar birbirine benzese de aslında her firma aynı kalitede hizmet vermez. Doğru ve güvenilir hizmet veren firmayla çalışmak yaşanacak maddi ve manevi kayıpları önler. Evden eve nakliye işlemleri basit gibi görünse de o kadar kolay değildir. Eşyaların gizliliği ve güvenliği sağlanmalıdır. Eşyaların hasar görmemesi için gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz alınmalıdır. Firma seçimi doğru yapıldığında alınan nakliye hizmeti de kaliteli olacaktır. Ümraniye evden eve nakliye için firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Firmanın tecrübesi
 • Firmanın ne kadar donanımlı olduğu
 • Firmanın müşteriye sunduğu haklar
 • Firmanın nakliye sigortası yapıp yapmadığı
 • Firmanın çalışma düzeni
 • Fiyat teklifi

Firma seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı önemli maddeler bulunuyor. Firma seçimi yaparken firmanın sektördeki yerine ve tecrübesine bakılmalıdır. Tecrübe sahibi firmalar gerekli bilgi ve birikime sahip olacak, donanımlı bir şekilde hizmet verecektir. Tecrübe sahibi firmalar planlı hareket ederek süreci doğru yönetir. Bu nedenle tecrübe sahibi firmalara öncelik vermek önemlidir. Firmanın ne kadar donanımlı olduğu önemlidir. Tam donanımlı firmalarda yeterli araç ve ekip sayısı bulunur. Firmanın müşteriye sunduğu haklara dikkat edilmelidir.

Müşteri hakları önemlidir. Eğer firma nakliye sigortası yapmıyorsa müşteri ileriki süreçte hakkını koruyamaz. Bu nedenle nakliye sigortası yapan firmalara öncelik verilmelidir. Firmalar belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firma seçimi yaparken firmanın çalışma düzeni incelenebilir. Son olarak fiyat teklifi değerlendirilmelidir. Firma seçimi yaparken teklif edilen fiyatın gerçekçi olması önemlidir. Bazı firmalar yüksek fiyatlarla çalışırken bazı firmalar düşük fiyatlarla çalışmaktadır. Uygun fiyatlı olduğu için her düşük fiyatlı firma tercih edilmemelidir. Aynı zamanda her yüksek fiyatlı firma da kaliteli hizmet veriyor düşüncesiyle tercih edilmemelidir. Fiyatların doğru ve uygun olması gerekir.

ümraniye nakliye

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Çalışır?

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak bizler belirli bir çalışma düzenine sahibiz. Sahip olduğumuz bu çalışma düzeni sayesinde çalışmalarımızı herhangi bir aksaklık olmadan devam ettiriyoruz. Firmamızda takım ruhuna sahip, işini severek yapan, müşteri odaklı hareket eden, yeniliğe ve gelişime açık ekibimizle çalışıyoruz. Bizler müşteri memnuniyetini ve güvenini daima ön planda tutuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsacak hareketlere yer vermiyoruz. Firmamız her zaman planlı ve programlı çalışmaktadır. Planlı ve programlı hareket etmemiz sayesinde nakliye sürecini doğru yönetiyoruz. Firmamızın çalışma düzeni:

 • Müşteriyle detaylı iletişim kurulur.
 • Nakliye detayları alındıktan sonra eşyalar yerinde incelenir.
 • Eşyalar için uygun nakliye aracı belirlenir.
 • Nakliyede görevli ekip sayısı belirlenir.
 • Nakliye için uygun gün ve saat belirlenir.
 • Nakliye vaktinde eşyalar özenle paketlenir ve araca yerleştirilir.
 • Eşyalar yeni adrese taşınır ve kurulur.

Ümraniye evden eve taşımacılık çalışmalarımızda öncelikle müşterilerimizle iletişim kuruyoruz. Değerli müşterilerimizle detaylı iletişim kurduktan sonra eşyaları inceliyoruz. Eşyaları inceleme nedenimiz ise eşyalar için uygun aracı ve nakliye ekibini belirlemek oluyor. Eşyaları inceledikten sonra nakliye aracını belirliyoruz ve hangi ekibin görev alacağını belirliyoruz. Eşyaları incelememiz sayesinde müşteriye doğru fiyat teklifini yapabiliyoruz. Fiyatta anlaşma sağlandıktan sonra nakliye için uygun gün ve saat belirleniyor. Nakliye zamanı geldiğine ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adreste oluyor. Ekibimiz özel malzemelerle eşyaları paketliyor ve araca yerleştiriyor. Sökülmesi gereken eşyalar ekibimiz tarafından sökülüyor. Yeni adrese taşınan eşyalar ekibimiz tarafından kuruluyor ve yerleştiriliyor. Ümraniye evden eve taşıma çalışmaları bu sayede belirli bir plan doğrultusunda yapılıyor.

ümraniye nakliyat hizmeti

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Sigortası Nedir?

Ümraniye evden eve nakliyat için sigorta yaptırılmalıdır. Sigorta, taşınan eşyaların belirli koşullarda zarar görmesi durumunda o zararın karşılanmasını sağlar. Eğer sigorta yapılmamışsa eşya sahibi hakkını koruyamaz. Hakkını korumak isteyen eşya sahipleri sigortalı nakliye hizmeti almalıdır. Firma olarak bizler sigortalı nakliye hizmeti veriyoruz. Sigortalı nakliye hizmeti sayesinde müşterilerimizin haklarını korumasına imkan sağlıyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neler?

Ümraniye evden eve nakliyat için farklı fiyatlar uygulanıyor. Fiyatlarda görülen bu değişiklik ise belirli maddeler doğrultusunda etkileniyor. Ev taşımacılığında görülen fiyat değişikliğinin nedeni:

 • Mesafe
 • Eşyaların miktarı
 • Hangi aracın kullanıldığı
ümraniye nakliyat

Taşıma işlemlerinde mesafe önemlidir. Mesafe arttıkça fiyatlarda artış görülür. Aynı zamanda eşyaların miktarı ve ağırlığı arttıkça fiyatlar da yükselir. Nakliye işlemlerinde asansörlü ve asansörsüz olmak üzere farklı araçlar kullanılmaktadır. Nakliye işlemlerinde kullanılan araca göre de fiyatlar değişmektedir. Bizler firma olarak her yıl güncel fiyat aralığında hizmet vermekteyiz. Değerli müşterilerimiz için doğru ve uygun fiyatları belirlemeye özen gösteriyoruz. Sizler de maddi ve manevi kayba uğramamak adına firmamızla iletişime geçebilir, vermiş olduğumuz nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  Bir cevap yazın