Ümraniye Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama hizmeti son yıların en popüler hizmetlerinden bir tanesidir. Yurt dışında uzun süredir aktif bir sektör olan ümraniye eşya depolama firması sektörü ülkemize yeni girmiş sayılır. Kısa süre içerisinde oldukça beğenilen eşya depolama hizmetini neredeyse bütün sektörler ve daire sahipleri kullanmaktadır. Ümraniye eşya depolama hizmetinin amacı işyerinizde veya evinizde bulunan fazlalık eşyalarınızın güvenle ve uygun fiyatlar ile depolarda saklanmasıdır. Bu sayede bir çok vatandaşımız rahat etmiştir. Özellikle evlerde saklanmak zorunda olan kullanılmayan eşyalar zaman zaman ev sakinleri arasında gerginlik bile çıkarmaktadır. Bu huzursuzluktan kurtulmak için eşya depolama hizmeti oldukça doğru bir tercih

ümraniye eşya depolama

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

Ümraniye eşya depolama ücretleri; depolanacak eşya miktarı, ne kadar süre eşyaların depolanacağı ve nakliye işlemi için gerekli ekipmanların sağlanması sonucu net olarak belirlenebilir.

Ümraniye eşya depolama fiyat listesi 2022

 1+1 eşya depolama ücreti / Aylık / 225 TL

2+1 eşya depolama ücreti / Aylık / 375 TL

3+1 eşya depolama ücreti / Aylık /  400 TL

4+1 eşya depolama ücreti / Aylık /  525 TL

 5+1 eşya depolama ücreti / Aylık /  650 TL

ümraniye eşya depolama

Ümraniye ev eşyası depolama firması olarak sizlere şehirde en güvenilir hizmetleri sunuyoruz. Ev eşyası depolama hizmeti ile birlikte evlerde bulunan fazlalık eşyaların depolarda saklanması ve bu hizmetin oldukça uygun fiyatlar ile olması sektörü oldukça cazip hale getirmiştir. Farklı boyutlardaki depolarımız ile birlikte sizlere Ümraniye ilçesinde Hemen depolarımızı inceleyin ve size en uygun olan depoyu belirleyip Ümraniye ev eşyası depolama hizmeti alın.

Ümraniye kiralık eşya deposu sektörü nüfus artmaya devam ettikçe büyümeye devam edecektir. Artan nüfus ve gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak büyüyen şile eşya depolama sektöründe Ümraniye ’nın en önde gelen firmalarından bir tanesi olan Zanaat Depolama firmamız sizlere şehirde profesyonel ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Evden eve nakliye hizmetlerinde firmamızı güvenle tercih edebilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Uzman personelimiz ile birlikte eşyalarınızı özenle taşımaktayız.

Ümraniye Kiralık Ev Eşyası Deposu

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet sunmuş bir şirket olarak bu sektörün her bölümünde de faaliyet göstermeyi kısa sürede elde ettik. Ümraniye kiralık ev eşyası deposu olarak adlandırdığımız eşya depolama hizmetine kalite katmış bulunmaktayız. Korunaklı ve güvenli şekilde oluşturulan Ümraniye eşya depolama merkezimiz her yıl binlerce müşterinin taleplerine cevap verebilmektedir. Ümraniye kiralık ev eşyası deposu için bizlere irtibat numaramızdan ulaşabilir veya fikir alabilirsiniz.

Ümraniye eşya depolama firmaları hizmetleri en iyi firmalardan bir tanesi olan zanaat depolama firmamız sizler için daima en kaliteli paketleme malzemesini kullanmaktadır. Sektörde daima daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdüren firmamız gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Bu sayede müşterilerimize hep yenilikçi hizmetler sunmaktayız. Firmamızı haftanın yedi günü ziyaret edebilir veya telefon üzerinden iletişime geçerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ümraniye Ofis Taşıma

Ümraniye Ofis taşıma ve benzer hizmetler için nakliyecilere başvuruyorlar. En fazla talep sanayinin ve nüfusun fazla olduğu bölgelerde görülüyor. Dolayısıyla Ümraniye ofis taşımacılığı için dinamik bir piyasa oluşturuyorlar. Zaman içinde büyüyen veya temsilci açmak isteyen firmalar düzenli olarak büro taşıma ihtiyacı duyuyor.

Ümraniye Ofis Taşıma Firmaları

Firmaların bireysel kişilere göre çok sayıda sorumluluğu bulunuyor. Ofis demirbaşları, evraklar, elektronik cihazlar, ağır sanayi makineleri ciddi maliyetler içeriyor. Bunların taşınması için şişli ofis taşıma firmaları ile temas kuran yöneticilerin titiz davranması gerekiyor. Herkese emanet edemeyecekleri bu ekipmanların usule uygun bir şekilde taşınması büyük önem arz ediyor. Bu cihazlar ofis taşıma şirketleri tarafından zarar gördüğü takdirde nakliye
yaptıran firmalar zarara giriyor. Bu ürünlerle ilgili mal güvencesi sağlayan nakliyecilerse sınırlı sayıda görülüyor.

Ümraniye Büro Taşımacılığı

Şirketlerin sorumluluğu sadece demirbaşlarla sınırlı kalmıyor. Şahıs, Limited veya Anonim Şirketleri; resmi evrakları birkaç sene boyunca saklama yükümlülüğü taşıyor. Ümraniye Büro taşımacılığı için anlaşacakları nakliye firmalarından bunlarla ilgili garanti bekliyorlar haliyle. Bu belgeleri kaybettiklerinde şirketler cezai yaptırımlara maruz kalıyor. Dolayısıyla İstanbul ofis taşımacılığı yaptıracaklarsa kurumsal ve müşterisine karşı sorumluluk bilinci gelişmiş nakliye şirketleriyle çalışmaları gerekiyor.

İstanbul Ofis Taşıma

Müşterilerimize verdiğimiz değerle, seneler içinde markalaşmış bulunuyoruz. Uzmanımız fiziken veya Whatsapp üzerinden mülkünüzü inceliyor. Sonrasında gerekli olacak ambalaj, koli ve araçları belirliyor. Büro taşıma için erkenden şirketinize gelerek çalışmaya başlıyoruz. İstanbul ofis taşıma hizmeti için elektronik eşyalarınızı, duvara montajlanmış ürünlerinizi, eşya parçalarınızı söküyoruz. Onları köpüklü kılıflara koyup özenle araçlarımıza yüklüyoruz.

Hassas Eşyalarınızı İncelikle Taşıyoruz

Nakliyemiz daha sonra şirket mobilyalarınızın araçlara yüklenmesiyle devam ediyor. Cam, porselen gibi hassas eşyalarınızı patpatlı naylonlara sardıktan sonra kolilere yerleştiriyoruz. Ofis taşımacılığı için resmi evraklarınızı kilitli kutulara koyuyor, güvenlik tedbirleri içinde götürüyoruz. Hedefe vardıktan sonra mülkünüzü aldığımız şekilde boşaltmaya başlıyoruz. Büro taşıma için daha önce demonte ettiğimiz elektronik ürünlerinizi montajlıyoruz. Ofis nakliyatı esnasında mobilyalarınız çizilmeden ve etrafa çarpmadan yeni ofisinize yerleştiriliyor. Kolilediğimiz hassas eşyalarınızı ise aynı incelikle çıkarıp yönlendirmeleriniz doğrultusunda yerlerine koyuyoruz.

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Firma eşyalarınızın yerleştirilmesiyle birlikte büro nakliyesi tamamlanıyor. Şehirler arası ofis taşıma söz konusuysa trafikte son derece dikkatli ilerliyoruz. Nakliye firmaları arasında işimizi donanımlı yapmamızla biliniyoruz. İşletmelere verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı kalmıyor. Ayrıca organizasyon firmaları için fuar taşıma faaliyeti yürütüyoruz. Firmalar belli aralıklarla fuarlar düzenlerken bunların taşınması için ofis taşıma şirketleri ile çalışıyorlar. Zanaat Nakliye olarak fuar merkezlerinin dekor, aydınlatma, stand kurulum gibi hizmetlerini sağlıyoruz. Bu ekipmanların taşınma ve toplanmasını da gerçekleştiriyoruz.

Ofis Eşyası Depolama

Faaliyetlerimizin bir kolunu da eşya depolama oluşturuyor. Ev eşyası, çeyizlik eşya, öğrenci eşyası, yazlık eşyasının yanı sıra ofis eşyası depolama da yapıyoruz. Şirket idareciliği bir dizi sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Şirket kurulumu sonrası resmi belgelerin birkaç sene saklanması gerekiyor. Şirket binaları bir müddet sonra biriken evrakları taşıyamaz duruma geliyor.

Firma belgeleri, kaybolma ve zarar görme riski de taşıyor. Bu vesileyle büro eşyası depolama hizmeti için bize başvuruyor şirketler. Biz ise kilitli depolarımızda bu evrakları muhafaza ediyoruz. Resmi belgeler gibi ofis demirbaşlarını, mobilyaları ve elektronik cihazları da depolarımızda saklıyoruz. Tamamını 7/24 güvenlik kameralarıyla koruyoruz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Şirketler, bir yerden hizmet aldıklarında mümkün olduğunca maliyetleri düşürmeye çalışıyor. Kar zarar dengesini korumak için ofis taşıma fiyatları konusunda da ucuz firmalara sıcak bakıyorlar. Bu tarz işletmeler profesyonellikten uzak hizmet sunuyor. Eşyalarınızı taşırken gereken özeni göstermiyorlar ve mülkünüz hasar görüyor. Böyle sıkıntılar yaşamamak için ofis taşımacılığı fiyatları öncesinde nakliye şirketlerinin kalitesine bakmanızı öneriyoruz.

ümraniye eşya depolama müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın