Teşvikiye Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Teşvikiye Eşya Depolama

Teşvikiye eşya depolama oldukça zor bir sektör bu nedenle  Teşvikiye eşya depolama firması gibi zorunluluklar da doğabiliyor. Büyük kentlerde bununla ilgili arz talep yoğunluğu fazla görülüyor Teşvikiye eşya deposu ihtiyacı bakımından gibi büyük ve sanayinin yoğun olduğu kentler geliyor. Sektörde irili ufaklı çok sayıda evden eve nakliyat firması depolama faaliyeti yürütüyor.

Teşvikiye eşya depolama, eşya paketleme, şehirlerarası nakliyat, şehir içi nakliyat gibi hizmetlerimizi uzman ekiplerimiz gerçekleştirir. Ekiplerimizi alanında uzman, sertifikalı kişilerden seçerek oluştururuz. Böylece aldığınız hizmetin kalitesinden, müşteri memnuniyetinden emin oluruz. Zanaat Nakliyat olarak kaliteli İstanbul eşya depolama fiyatları, her cebe de uygundur.

Teşvikiye Eşya Depolama Fiyatları

Teşvikiye eşya depola depolama fiyatları hizmeti için başvuruda bulunuyorlar önemli bir kısmı, ekonomik sebeplerden ötürü oturdukları konutu boşaltıp mülklerini bir depoda tutmayı istiyor.

  Hizmet Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA 70 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 100 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 150 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA 180 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda) 250 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 300 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 350 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 400 TL + KDV (AYLIK)
 
Bazı tüketiciler; yurt dışına çıkma, farklı bir kentte iş bulma, eğitim, çeyiz biriktirme gibi gerekçelerle Teşvikiye ev eşyası depolama fiyatı ulaşıyor.

Teşvikiye Ev Eşyası Depolama

Şirketlerin seneler içinde kazandıkları deneyim, onlara artı puanlar kazandırıyor ve sektörde daha da büyüyorlar. Teşvikiye Eşya Depolama firması da bu tarz işletmeler arasında yer alıyor. Mükemmel eşya depolama hizmet anlayışıyla tüketicilerini memnun ediyor. Hava koşullarından etkilenmeyen özel bir atmosferin yaratıldığı depolarda mülkünüz hiçbir şekilde yıpranmıyor.

İnsanların taşınırken en çok çekindikleri şey nakliyat hizmeti fiyatlarıdır. Taşınma oldukça masraflı bir işlemdir. Yeni taşınacağınız yere yaptığınız masrafların yanı sıra bir de nakliyat işlemleri için yüklü miktarlarda masraf yapmanız sizi zor duruma sokabilir.

Zanaat Depolama olarak uygun fiyatlı hizmet sağlamaktayız. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimizle sizlere hizmet vermeyi amaç edinmiş bulunmaktayız. Kurulduğumuz günden itibaren sektörde birinciliğimizi siz müşterilerimize borçluyuz. Teşvikiye eşya depolama, paketleme ve nakliyat gibi hizmetleri ekonomik fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Kaliteli, hızlı, güler yüzü bir hizmet almak servete mal olmamalı, bu düşünceyle hizmetimizi uygun fiyatları sunmaktayız.  Teşvkiye eşya depolama şirketi olarak birçok hizmeti farklı avantajlarla size sağlayan firmamız ücret konusunda da sizler için avantajlı bir seçenek olmak için elinden geleni yapmaktadır.

teşvikiye eşya depolama

Teşvikiye Eşya Depola Merkezine Hoş geldiniz.

  •  Ücretsiz Expertiz
  •  Hızlı ve Güvenilir Nakliyat
  •  Uzman Ekip ve 18 Yıllık Tecrübe
  • Zamanında Teslim

Firmamız eşyalarınızı bir süreliğine muhafaza etme ihtiyacını yerine getirmektedir. Eşyalarınız firmamız tarafından istediğiniz süreye kadar depolarda saklanılmaktadır. Süre aralığına göre ücretin belirlendiği Teşvikiye eşya depolama hizmetimiz , üst düzey güvenlik önlemleriyle korunmaktadır. Güvenlik çalışanlarımız tarafından 7/24 korunan eşyalarınız daima güven içinde korunmaktadır.

Teşvikiye Depolama Şirketleri

Teşvikiye Eşya depolama şirketleri hizmetinin Türkiye’de her geçen gün popülerliği artmaktadır. Birçok farklı sebepten eşya depolama hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermektedir.

Çok yönlü faaliyet yürüten bir şirket olarak Teşvikiye eşya depolama hizmetimizi de geniş bir perspektifte yürütüyoruz. Her türlü ve farklı sayıdaki mülkünüzü teslim alarak ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. Gerek vatandaşlara gerekse tüzel kişiliklere hizmet veriyoruz.

Eşyalarınız muhafaza edildiği alan eşyalarınız miktarına göre depolara konur. Eşyaların olduğu depo sıcaklığı sürekli olarak kontrol edilmektedir. Depo alanımızın havalandırması vardır böylece eşyalarınız kokmaz zarar görmez. Odalar sürekli olarak kontrol edildiği için güvence % 100 dür.

Eşyalarınızı isterseniz bir tarih belirterek bırakabilirsiniz , isterseniz de eşyalarınızı istediğiniz tarihte alabilirsiniz. Ücretlendirme eşyaların teslim alındığı güne kadar hesaplanır. Uygun ücretlendirme avantajlarımızla eşya depolama işleminden memunun kalacağınızdan kesinlikle eminiz.

teşvikiye eşya deposu

Teşvikiye Eşya Depolama Tesisi

Teşvikiye eşya depolama tesisi : Sigortalı depolama ile güvenlikli depolama hizmeti alın. Güvenlikli depo kullanımı için Mamak eşya deposunu tercih edebilirsiniz.  Eşyalarınızı sigortalıyoruz. Herhangi bir eşyalarınıza zarar gelme durumunda, kırılma , yıpranma gibi durumlarda eşyalarınızın sigortalı olduğunu hatırlayıp güvenle nefes alın.

250+ kurum, 10.000+ kişi bize güvendi

Ailemize katılmak için sebep arıyorsanız söyleyelim. Zanaat Depolama Merkezi, kurumsal ve kişisel eşya depolama hizmetlerinden 250 üzerinde kurum ve kişisel eşyaları için 10.000 üzerinde kişi faydalanmaya devam ediyor. Sizleri de güvenin ve profesyonelliğin adresine bekliyoruz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın