Şişli Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Şişli Eşya Depolama

2014’den beri olan Şişli kiralık depo firması olarak size hizmet vermekteyiz. Biliyorsunuz ki günümüzde ki insanlar çizelgelere göre daha küçük evler tercih etmeye başladı. Ayrıca evlerde kömürlük, depo gibi yerlerinde fazla olmadığı biliniyor. İnsanların bir yerden bir yere eşya taşıma işlemleri, çok can sıkıcı, bazen bunaltıcı gelebiliyor. Bunun yanı sıra İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi yerlerde hem küçük ev tercih ediliyor, hemde evler yavaş yavaş küçülmeye başlıyor.

Mesela buna şöyle bir örnek verebiliriz, büyük bir evden küçük eve geçiş yapan insanlar, çok fazla zorluk yaşayabiliyor, alanın dar olması, eşyalarını evlere sığdıramaması gibi birçok sorunla karşılaşabiliyor. Bu tür durumlarda genellikle *KİRALIK DEPO* dediğimiz fiyatına göre değişen küçük/büyük depolar tercih ediliyor.

şişli eşya depolama

Şişli Ev Eşyası Depolama

Otele, yazlığa , bazı eğlence yerlerine, şehir dışına, yurt dışına, belirli vakit gidip kalmak isteyen insanlar için ve hırsızlık korkusu olan insanlar için eşyalarını taşıyabileceği çok güvenilir bir depo hizmetlerimiz var dır. Çünkü yazlık gibi yerlerde 2-3 ay kalındığı için, e mantıkken kendi evlerinizde yalnız kaldığı için hafifte olsa bir hırsızlık korkusu giriyor tabi. Fakat bizim depolarımızdan alıp istediğiniz zaman içine girip eşyalarınızı kontrol edebilir, içinden eşya alınabilir, konfor konusundan çok memnun kalabilirsiniz.

Evdeki eşyalarınızı yani evinizde fazlalık düşündüğünüz eşyalarınızı bu depolarda saklaya, yani muhafaza edebilirsiniz. Alacağınız kiralık depolar daha önce kullandığınız kömürlüğün 2,3,4 katı olup daha konforludur. Gönül rahatlığı ile kiralama işlemini yapabilirsiniz.

şişli eşya deposu

Şişi Kiralık Depo

Şişli kiralık deposunun ayrıcalığı, uygun fiyat, büyük depolar, kaliteli hizmet, eşyalarınızı güvenle taşıyacağınız bir depo, anahtarı direk elinize teslim ediyoruz. Bazı kiralık depo firmaları gibi fazla fiyat + küçük bir depo vermiyoruz. Firmamız güvenilirliğe, müşteri memnuniyetine, bir sorun olduğumu binlerce çözüm üretebilen bir firmadır. Bizi tercih edenler genelde 10/9 puan verir. O kadar fazla cebinizi yakacağımızı düşünmüyoruz, belirttiğimiz gibi bütçeye uygun indirimler yapabiliyoruz.

 1. Her 6 ayda bir ilaçlanabilir depolar
 2. Ucuz Güvenilir Kaliteli
 3. Web sayfamızda yorumlar mevcut
 4. Uygun Fiyat garantili şişli depolama kiralık

Eşya Depolama Firmaları Şişli

Şişli kiralık depo yöneticileri olarak size çok uygun fiyata büyük depo satışı sunmaktayız. Depolarımızın aynı zamanda 6 ayda bir ilaçlandığı ve temizliği ile güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Depolarımızın genişliği büyük olduğu için, üniversite öğrencilerinin fazla/az, gereksiz/gerekli eşyalarını güvenle taşıyacağı bir depo sizlere sunmaktayız.

Öğrenci ailesi olan insanların öğrencilerinin fazlalık veya gerekli eşyalarını saklayabileceği güzel bir depo sunmaktayız. Ayrıca depoya yapılan nakliyat işlemleri özenle kutuya paketlenir, kırılması mümkün değildir.

şişli eşya depolama

Şişli Kiralık Depo Fiyatları

Fiyatlarımız depo’nun büyüklüğüne göre değişmektedir, fiyatlarda deponun büyüklüğüne göre küçük değişmeler olur. Bütceye göre indirim mevcuttur. Kiralık depolarımızı içine girerek görebilirsiniz, Metrekaresi yüksek ölçüde olan depolarımız güzelce temizlenip sizin ellerinize teslim ediliyor.

Tabii kaliteli firmalarda fiyat çok daha fazla artıyor. Bu konuda biz size yardımcı oluyoruz. Hem kaliteli, güvenilir, depolar’a iyi bakan, Depoları temizleyen, müşteriye anahtarı elden teslim eden bir firmayız.

O yüzden size göre en uygun olacağımızı düşünüyoruz. Fiyat konusunda anlaşmak için whatsapp hattımız web sayfamızda mevcut ordan yazabilirsiniz.

Ayrıca şehir içinde olan depolarda da fiyat değişikliği oluyor. Şehir dışında olan fiyatlardada aynı şekilde.

şişli eşya depolama müşteri yorumları
şişli eşya depolama müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 14 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  1 yorum

  Eşya Depolama Fiyatları » Eşya Depolama 02163845505Yayın tarihi4:19 pm - Oca 8, 2023

  […] yakası eşya depolama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Beşiktaş , Sarıyer , Şişli , Beylikdüzü , Bakırköy , Çatalca , Fatih , Küçükçekmece , […]

  Bir cevap yazın