Sarıyer Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer eşya depolama olarak başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Son dönemdeki tedbirler kapsamında bütün  nakliye araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz her taşımadan sonra dezenfekte edilmektedir.

Sarıyer eşya depolama şirketi zorlukları ve aşamalarının ilki ev sahibi ile nakliyat firmasının görüşmesidir. Buna göre evdeki taşınacak eşyalar taranır ve en uygun araç seçilir. Geniş araçlar sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde yeni eve varılabilir. Eşyalar en uygun halde paketlenir ve yeni ev taşınması için çağrılan araca yerleştirilir.

Sarıyer eşya depolama

Sarıyer Eşya Depolama Firmaları

Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli Sarıyer eşya depolama firmalar alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var. Bu nedenle başlangıçta evimizin veya ofisimizin depo ihtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını çok düşünmüyoruz, bir süre ev alanını kullanmaya başlıyoruz ve sonra yönetilmesi imkansız hale geliyor Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli depolama alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var.

Sarıyer  Depolama Fiyat Listesi

Nakliye ve Aylık Eşya Depolama Ücretleri

Sarıyer ev veya iş yeri eşyası depolama fiyatları belirlenirken şu konular göz önüne alınır. Eşya miktarı, ne kadar süre eşyalarınızın depoda kalacağı, nakliye işleminin zorluk derecesi gibi belli başlı konular ile  eşya depolama ücretler belirlenir.

Konteyner SayısıAylık Depolama ÜcretleriAylık Depolama Ücreti
1 Konteyner₺350,00₺335,00
2 Konteyner₺500,00₺460,00
3 Konteyner₺630,00₺550,00
4 Konteyner₺770,00₺665,00
5 Konteyner₺880,00₺800,00
 • 1 konteyner 8m3’tür. Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45
 • Depo Nakliye Bedeli ve ilk ay depo kirası; sigorta işlemlerinin başlatılması için, iş bitiminde peşin olarak alınmaktadır.
 • Ev/Ofis Depolama Hizmeti minimum sözleşme süresi 1 aydır.
 • +5 konteynerden sonra her konteyner için 100TL fark alınacak.
 • Konteyner başına 4.000 (beşbin) TL.’ lik sigorta firmamız tarafından yapılmaktadır. Üzeri bedelli konulan eşyalar için ortaya çıkacak sigorta poliçe farkı fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Eşya Depolama Nakliyesi hakkında çağrı merkezimizden ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kesin fiyat ücretsiz ekspertiz işlemi sonrası müşterilerimize bildirilecektir
 • Ekspertiz işlemi için 05383185017 numaralı çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.
sarıyer eşya depolama

Sarıyer eşya depolama ücretleri yukarıda belirtildiği şekilde olup ekspertiz personelimiz inisiyatifi ile değerlendirilip net olarak tarafınıza sunulmaktadır.
sarıyer eşya depolama fiyatları eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir. Ancak firmamız depolama hizmetlerini hem kaliteli bir şekilde hem de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amaç müşteri memnuniyeti olduğu için depolama hizmetinde son teknolojiyi kullanıyor ve eşyalarınızın güvenliğine çok önem
veriyoruz.

Sarıyer Eşya Depolama Şirketi

Ev içi depolama süreci, ev eşyası depolama hizmetini sunan şirketin güvenilirliği öncelikli olduğundan, ev eşyası fiyatlandırmalarını araştırmaktan  farklı bir süreç gerektirir. İstenilen süre boyunca özenle paketlemek, taşımak ve depolamak bir bütünlük sürecidir. Evde depolama sürecinde ev eşyalarınız istenilen yerden alınır, özenle konteynere yerleştirilir ve depoda saklanır. Yalnızca anahtarla sahip olduğunuz depoda korunur, böylece eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Eşya Depolama Mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye giderken ihtiyaç duyacakları eşyaları, önemli evrakları, mevsimlik giysileri ve nadiren kullanılan büyük aletleri güvenle saklayabilirsiniz. Hiçbir eşyanız zarar görmez, kaybolmaz veya herhangi bir aksilik olmaz. Ayrıca hobi ve zanaat ürünlerinizi de ev depolama hizmeti sayesinde rahatlıkla ve konforla muhafaza edebilirsiniz.

sarıyer eşya deposu

Eşya depolama hizmetimizden sadece bireysel değil şirket olarak da faydalanabilirsiniz. Kullanılmayan tüm değerli eşyalarınızı yanınızda taşıyarak değil de sadece güvenli bir yere koyarak daha rahat bir hayata adım atabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz benzersiz bir güven ve uzmanlık deneyimi içerir. Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınız asla zarar görmez.

Sarıyer Depolama Şirketleri

Eşya depolama fiyatları bu konuda tarafınıza yönelik olarak geniş bir yelpazeye yayılan hizmetlerimiz bulunuyor. Eşya depolama fiyatları konusunda artık sizlerde üst düzeye sahip çalışmalardan yararlanmaya başlamış olacaksınız. Eşya depolama firması Zanaat Depolama aracılığı ile artık uygun fiyatlı bir şekilde eşyalarınızı muhafaza etmeye başlamış olacaksınız.

5-10 M2 ALAN10-15 M2 ALAN15-20 M2 ALAN
Uzman Ekiple ÇalışmaUzman Ekiple ÇalışmaUzman Ekiple Çalışma
Zemini Parke Döşemeli AlanlarZemini Parke Döşemeli AlanlarZemini Parke Döşemeli Alanlar
Sigortalı ve Paketleme HizmetiSigortalı ve Paketleme HizmetiSigortalı ve Paketleme Hizmeti
Nemsiz ve Rutubetsiz Depo AlanıNemsiz ve Rutubetsiz Depo AlanıNemsiz ve Rutubetsiz Depo Alanı
Sözleşme İle Güvence AlınmasıSözleşme İle Güvence AlınmasıSözleşme İle Güvence Alınması
7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı
Yüksek Katlı Yerlerde DepolamaYüksek Katlı Yerlerde DepolamaYüksek Katlı Yerlerde Depolama
Ücret: 340 ₺Ücret: 440 ₺Ücret: 540 ₺
sarıyer eşya depolama

Eşya Depolama Sarıyer

Fazlalık yapan eşyalarınız varsa profesyonel eşya depolama konusunda hizmet veren firmamız sayesinde muhafaza edebileceksiniz. Eşyalarınızı koymaya yer bulamıyorsanız artık üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü  konusunda aktif bir hizmet ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak sizleri de bu dertten en kısa süre içerisinde kurtarıyoruz.

Bundan böyle eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayacaksınız. Üstelik eşyalarınızın depolarımız da kırılması, çizilmesi ya da kaybolması gibi bir durum söz konusu olmayacak. Birinci sınıf kaliteye sahip şekilde devam eden  çalışmalarımızdan sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda profesyonel ekibimiz İstanbul ilimizin hemen her bir ilçesine hitap eden çalışmaları ile sektörde yerini alıyor. Blog sayfamızı takip etmeyi unutmayın

sarıyer eşya depolama müşteri yorumları
sarıyer eşya depolama müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 12 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  1 yorum

  Eşya Depolama Fiyatları » Eşya Depolama 02163845505Yayın tarihi4:19 pm - Oca 8, 2023

  […] yakası eşya depolama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Beşiktaş , Sarıyer , Şişli , Beylikdüzü , Bakırköy , Çatalca , Fatih , Küçükçekmece , […]

  Bir cevap yazın