Sancaktepe Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Sancaktepe Eşya Depolama

Sancaktepe Eşya depolama istendiğinde bunun için Sancaktepe eşya deposu evlerin alt katı ya da çatı katı gibi yerler tercih edildiğinde eşyalarda bir süre sonra küflenme, eskime, nem alarak kırılgan hale gelme gibi sorunlar meydana gelir. Bunun sonucunda da eşyalar artık kullanılamaz bir hale gelir ve maddi kayıp oluşturur. Bu şekilde eşya depolamanın zahmetten başka bir getirisi bulunmamaktadır. Ancak durum Sancaktepe eşya depolama hizmeti alan kişiler için bu şekilde değildir. Bu hizmeti alan bireylerin eşyaları özel bir depo alanında muhafaza edilir. Bu sayede eşyalar profesyonel bir ekibe emanet edilmiş olur.

Sancaktepe eşya depolama İstanbul hizmetimizi almak isteyen bireylere:

 • Eşyaların özel havalandırma sistemi sayesinde kuru ve serin bir ortamda saklanması
 • Eşyaların böcek ve haşereler tarafından zarar görmemesi adına düzenli depo alanlarında özel, anlaşmalı olunan bir şirket tarafından ilaçlamaların yapılması
 • Eşyaların çalınması ve kaybolmasına karşılık sürekli olarak kamera sistemleri ile tüm depo önlerinin ve ara geçişlerinin güvenlik kamera sistemleri ile donatılmış olması
 • Güvenlik görevlileri tarafından belirli saat aralıkları ile 7/24 tüm depo merkezlerinin sürekli olarak takip altında olması gibi hizmetler verilmektedir.

Sancaktepe Eşya Depolama Hizmeti

Sancaktepe eşya depolama hizmeti alan bir birey dilediği zaman haftanın her günü ve her saatinde tarafımıza ulaşarak bilgi alabilir ve işlemlerin başlaması için randevu alabilir.
Bunun yanı sıra eşyaların paketlenmesi için kişilerin kendi emeklerini ve zamanlarını harcamalarına gerek yoktur. Bu alanda uzmanlaşmış olan eşya paketleme ekiplerimiz depoya kaldırmak istediğiniz tüm eşyalarınızı özenli ve eşyanın yapısına uygun bir biçimde paketler.
Ardından büyüklük sırasında dikkat edilerek depo alanına gelecek olan paketli eşyalar nakliye aracımıza bindirilir.

Sancaktepe Eşya Depolama Ücretleri 2022;

Eşya Depolama Fiyatları Sancaktepe;

  Hizmet Çeşitleri AYLIK DEPOLAMA ÜCRETLERİ
  MİNİ DEPOLAMA 90 TL + KDV (AYLIK)
  MIDI DEPOLAMA 210 TL + KDV (AYLIK)
  MAKSİ DEPOLAMA 360 TL + KDV (AYLIK)
  ULTRA DEPOLAMA 290 TL + KDV (AYLIK)
  MEGA DEPOLAMA (+1 oda) 320 TL + KDV (AYLIK)
  1+1 (bir oda bir salon eşya depolama) 450 TL + KDV (AYLIK)
  2+1 (iki oda bir salon eşya depolama ) 650 TL + KDV (AYLIK)
  3+1 (üç oda bir salon eşya depolama ) 890 TL + KDV (AYLIK)

Ev Eşyası Depo Kiralama Hizmeti

Öncelikle bu konuda hizmet veren uzmanlaşmış firmalardan teklif istemelisiniz. Sancaktepe eşya depolama web sitesi üzerinden veya telefonla oluşturacağınız talepler için uzmanlarımız tarafından eşyalarınız adresinizde görülerek teklif sunulur. Ev eşyası depolamada fiyat ;

 • Depolanacak eşyaların miktarı
 • Küçük veya büyük eşya olup olmadığı
 • Ortalama kaplayacağı alan
 • Eşyaların paketleme yapılıp yapılmayacağı
 • Depoya getirilmesi için nakliye hizmet isteyip istemediğinize ve
 • Depolama istediğiniz süreye bağlı olarak değişecektir.

Hizmette sınır yoktur anlayışını nakliye sektörüne kazandıran işletmemiz, Sancaktepe eşya depolama hizmetlerini de bu tavır ile birleştirerek başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Sunduğumuz depolama hizmetleri, eşyalarınızın en üst seviyede korunarak hasar görmesine engel olacak ayrıcalıklı işlemlerdir. Eşyalarınız depolarımızda emanete alınır iken, güvenli bir şekilde muhafaza edileceğinden emin olabilirsiniz.

İşletmemiz tüm işlemlerinde olduğu gibi Sancaktepe eşya depolama hizmetlerinde de özverili ve titiz çalışmalara devam etmektedir. Depolarımız eşyalarınızın korunması maksadı ile tasarlanmış olup, olası hasarları ortadan kaldırmıştır. Bu maksat ile depo içerisine alınan eşyaların korunma işlemleri, başta doğal etkenler olmak üzere zararlı canlılarında bertaraf edilmesi olarak gerçekleşmektedir.

sancaktepe eşya depolama

Sancaktepe Eşya Deposu; taşıyor, depoluyor ve güvende tutuyoruz

Sancaktepe Eşya Deposu olarak, eşyalarınıza istediğiniz süre boyunca güvenli bir ortam sağlıyoruz. Sancaktepe eşya depolama hizmetleriyle ilgili fiyatlandırma kapsamındaki Sancaktepe ev eşyası için kiralık depo hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyar. Telefon numaramız 05383185017

sancaktepe eşya depolama müşteri yorumları
sancaktepe eşya depolama müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  Bir cevap yazın