Maltepe Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe eşya depolama, olarak başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Son dönemdeki tedbirler kapsamında bütün  nakliye araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz her taşımadan sonra dezenfekte edilmektedir.

Maltepe eşya depolama şirketi zorlukları ve aşamalarının ilki ev sahibi ile nakliyat firmasının görüşmesidir. Buna göre evdeki taşınacak eşyalar taranır ve en uygun araç seçilir. Geniş araçlar sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde yeni eve varılabilir. Eşyalar en uygun halde paketlenir ve yeni ev taşınması için çağrılan araca yerleştirilir.

Maltepe Eşya Depolama Firmaları

Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli Maltepe eşya depolama firmalar alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var. Bu nedenle başlangıçta evimizin veya ofisimizin depo ihtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını çok düşünmüyoruz, bir süre ev alanını kullanmaya başlıyoruz ve sonra yönetilmesi imkansız hale geliyor Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli depolama alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var.

maltepe eşya depolama
maltepe eşya depolama

Maltepe Kiralık Ev Eşyası Deposu

Son yıllarda kişisel maltepe kiralık eşya depolama hizmetleri ülkemizdeki kentsel dönüşüm sebebiyle popüler bir depolama seçeneği haline geldi. Bu hizmet İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen uygun maliyetli bir depolama seçeneğidir.

Eşya depolama Evde kullandığınız eşyalar finansal, bazen manevi ve bazen her ikisinde de çok değerli olabilir. Kişisel eşyalarınızı güvenle saklamanıza imkan veren özel bir saklama hizmeti sayesinde çok daha konforlu bir yaşama girebilirsiniz. Ev eşyaları, kişisel eşyalar ve çok daha fazlası, kiralık bir depolama ortamında saklanır. Depolama şirketleri arasından beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek evde depolama sürecini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

maltepe eşya depolama firması

Maltepe  Depolama Fiyat Listesi

Nakliye ve Aylık Eşya Depolama Ücretleri

Maltepe ev veya iş yeri eşyası depolama fiyatları belirlenirken şu konular göz önüne alınır. Eşya miktarı, ne kadar süre eşyalarınızın depoda kalacağı, nakliye işleminin zorluk derecesi gibi belli başlı konular ile  eşya depolama ücretler belirlenir.

Konteyner SayısıAylık Depolama ÜcretleriAylık Depolama Ücreti
1 Konteyner₺350,00₺335,00
2 Konteyner₺500,00₺460,00
3 Konteyner₺630,00₺550,00
4 Konteyner₺770,00₺665,00
5 Konteyner₺880,00₺800,00
 • 1 konteyner 8m3’tür. Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45
 • Depo Nakliye Bedeli ve ilk ay depo kirası; sigorta işlemlerinin başlatılması için, iş bitiminde peşin olarak alınmaktadır.
 • Ev/Ofis Depolama Hizmeti minimum sözleşme süresi 1 aydır.
 • +5 konteynerden sonra her konteyner için 100TL fark alınacak.
 • Konteyner başına 4.000 (beşbin) TL.’ lik sigorta firmamız tarafından yapılmaktadır. Üzeri bedelli konulan eşyalar için ortaya çıkacak sigorta poliçe farkı fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Eşya Depolama Nakliyesi hakkında çağrı merkezimizden ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kesin fiyat ücretsiz ekspertiz işlemi sonrası müşterilerimize bildirilecektir
 • Ekspertiz işlemi için 05383185017 numaralı çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Maltepe eşya depolama ücretleri yukarıda belirtildiği şekilde olup ekspertiz personelimiz inisiyatifi ile değerlendirilip net olarak tarafınıza sunulmaktadır.
maltepe eşya depolama fiyatları eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir. Ancak firmamız depolama hizmetlerini hem kaliteli bir şekilde hem de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amaç müşteri memnuniyeti olduğu için depolama hizmetinde son teknolojiyi kullanıyor ve eşyalarınızın güvenliğine çok önem
veriyoruz.

Maltepe En İyi Eşya Depolama Şirketi

Ev içi depolama süreci, ev eşyası depolama hizmetini sunan şirketin güvenilirliği öncelikli olduğundan, ev eşyası fiyatlandırmalarını araştırmaktan  farklı bir süreç gerektirir. İstenilen süre boyunca özenle paketlemek, taşımak ve depolamak bir bütünlük sürecidir. Evde depolama sürecinde ev eşyalarınız istenilen yerden alınır, özenle konteynere yerleştirilir ve depoda saklanır. Yalnızca anahtarla sahip olduğunuz depoda korunur, böylece eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Eşya Depolama Mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye giderken ihtiyaç duyacakları eşyaları, önemli evrakları, mevsimlik giysileri ve nadiren kullanılan büyük aletleri güvenle saklayabilirsiniz. Hiçbir eşyanız zarar görmez, kaybolmaz veya herhangi bir aksilik olmaz. Ayrıca hobi ve zanaat ürünlerinizi de ev depolama hizmeti sayesinde rahatlıkla ve konforla muhafaza edebilirsiniz.

maltepe eşya depolama hizmeti

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Depolama sürecinde ekspertiz önce evinize gönderilir ve böylece eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir. Bu şekilde, paketleneceği tekniğin ve taşınacağı temel yol belirlenir. İlk paketleme, depolamadan bir gün önce yapılır. Korunaklı bir şekilde ambalajlanan ürünler zamanında adresinizden teslim alınır ve kişisel deponuza yerleştirilir.

Eşya depolama hizmetimizden sadece bireysel değil şirket olarak da faydalanabilirsiniz. Kullanılmayan tüm değerli eşyalarınızı yanınızda taşıyarak değil de sadece güvenli bir yere koyarak daha rahat bir hayata adım atabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz benzersiz bir güven ve uzmanlık deneyimi içerir. Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınız asla zarar görmez.

maltepe eşya deposu
maltepe eşya deposu

Maltepe Kiralık Depo

İstanbul halkını memnun edecek şekilde kusursuz Maltepe kiralık depo kolaylığı sunmaya devam ediyoruz. Eğer ki firmamız hakkında tam bir fikir sahibi değilseniz yapmanız gereken ise hemen online platform aracılığı ile daha önce ortaya koymuş olduğumuz projelerimizi incelemeniz olacak. Bu sayede farkını en güzel şekilde görme şansını elde etmiş olacaksınız.

5-10 M2 ALAN10-15 M2 ALAN15-20 M2 ALAN
Uzman Ekiple ÇalışmaUzman Ekiple ÇalışmaUzman Ekiple Çalışma
Zemini Parke Döşemeli AlanlarZemini Parke Döşemeli AlanlarZemini Parke Döşemeli Alanlar
Sigortalı ve Paketleme HizmetiSigortalı ve Paketleme HizmetiSigortalı ve Paketleme Hizmeti
Nemsiz ve Rutubetsiz Depo AlanıNemsiz ve Rutubetsiz Depo AlanıNemsiz ve Rutubetsiz Depo Alanı
Sözleşme İle Güvence AlınmasıSözleşme İle Güvence AlınmasıSözleşme İle Güvence Alınması
7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı
Yüksek Katlı Yerlerde DepolamaYüksek Katlı Yerlerde DepolamaYüksek Katlı Yerlerde Depolama
Ücret: 340 ₺
KİRALA
Ücret: 440 ₺
KİRALA
Ücret: 540 ₺
KİRALA

Maltepe Kiralık Eşya Deposu

İşletmemiz maltepe kiralık eşya deposu  hizmetlerinde kendisine ait depoları ile ihtiyaçlara cevap vermektedir. Depolarımız kapalı alan olarak tabir edilen prefabrik veya betonarme depolar ya da konteynır olarak ifade edilen daha küçük hacimli depolardan meydana gelmektedir. Her bir depolama alanımızın amacı, eşyalarınızın mevcut durumları ile korunmasını sağlamaktır.

Depolarımız yeterli seviyede havalandırılmakta, eşyalarınız depo içerisine uygun teknikler ile istiflenmekte ve yapılan ilaçlama neticesinde zararlı canlıların depo içerisinde bulunmasına müsaade edilmemektedir. Ayrıca güneş ışığı, kar ve yağmur gibi doğal etkenlerin eşyalarınız üzerinde hasar meydana getirmesi ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır.

Maltepe Aylık Kiralık Eşya Deposu

Fazlalık yapan eşyalarınız varsa profesyonel eşya depolama konusunda hizmet veren firmamız maltepe kiralık depo sayesinde muhafaza edebileceksiniz. Eşyalarınızı koymaya yer bulamıyorsanız artık üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü  konusunda aktif bir hizmet ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak sizleri de bu dertten en kısa süre içerisinde kurtarıyoruz.

Bundan böyle eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayacaksınız. Üstelik eşyalarınızın depolarımız da kırılması, çizilmesi ya da kaybolması gibi bir durum söz konusu olmayacak. Birinci sınıf kaliteye sahip şekilde devam eden  çalışmalarımızdan sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda profesyonel ekibimiz İstanbul ilimizin hemen her bir ilçesine hitap eden çalışmaları ile sektörde yerini alıyor.

Maltepe Ofis taşıma ve benzer hizmetler için nakliyecilere başvuruyorlar. En fazla talep sanayinin ve nüfusun fazla olduğu bölgelerde görülüyor. Dolayısıyla Maltepe ofis taşımacılığı için dinamik bir piyasa oluşturuyorlar. Zaman içinde büyüyen veya temsilci açmak isteyen firmalar düzenli olarak büro taşıma ihtiyacı duyuyor.

Maltepe Ofis Taşıma Firmaları

Firmaların bireysel kişilere göre çok sayıda sorumluluğu bulunuyor. Ofis demirbaşları, evraklar, elektronik cihazlar, ağır sanayi makineleri ciddi maliyetler içeriyor. Bunların taşınması için şişli ofis taşıma firmaları ile temas kuran yöneticilerin titiz davranması gerekiyor. Herkese emanet edemeyecekleri bu ekipmanların usule uygun bir şekilde taşınması büyük önem arz ediyor. Bu cihazlar ofis taşıma şirketleri tarafından zarar gördüğü takdirde nakliye yaptıran firmalar zarara giriyor. Bu ürünlerle ilgili mal güvencesi sağlayan nakliyecilerse sınırlı sayıda görülüyor.

Maltepe Büro Taşımacılığı

Şirketlerin sorumluluğu sadece demirbaşlarla sınırlı kalmıyor. Şahıs, Limited veya Anonim Şirketleri; resmi evrakları birkaç sene boyunca saklama yükümlülüğü taşıyor. Maltepe Büro taşımacılığı için anlaşacakları nakliye firmalarından bunlarla ilgili garanti bekliyorlar haliyle. Bu belgeleri kaybettiklerinde şirketler cezai yaptırımlara maruz kalıyor. Dolayısıyla İstanbul ofis taşımacılığı yaptıracaklarsa kurumsal ve müşterisine karşı sorumluluk bilinci gelişmiş nakliye şirketleriyle çalışmaları gerekiyor.

Hassas Eşyalarınızı İncelikle Taşıyoruz

Nakliyemiz daha sonra şirket mobilyalarınızın araçlara yüklenmesiyle devam ediyor. Cam, porselen gibi hassas eşyalarınızı patpatlı naylonlara sardıktan sonra kolilere yerleştiriyoruz. Ofis taşımacılığı için resmi evraklarınızı kilitli kutulara koyuyor, güvenlik tedbirleri içinde götürüyoruz. Hedefe vardıktan sonra mülkünüzü aldığımız şekilde boşaltmaya başlıyoruz. Büro taşıma için daha önce demonte ettiğimiz elektronik ürünlerinizi montajlıyoruz. Ofis nakliyatı esnasında mobilyalarınız çizilmeden ve etrafa çarpmadan yeni ofisinize yerleştiriliyor. Kolilediğimiz hassas eşyalarınızı ise aynı incelikle çıkarıp yönlendirmeleriniz doğrultusunda yerlerine koyuyoruz.

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Firma eşyalarınızın yerleştirilmesiyle birlikte büro nakliyesi tamamlanıyor. Şehirler arası ofis taşıma söz konusuysa trafikte son derece dikkatli ilerliyoruz. Nakliye firmaları arasında işimizi donanımlı yapmamızla biliniyoruz. İşletmelere verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı kalmıyor. Ayrıca organizasyon firmaları için fuar taşıma faaliyeti yürütüyoruz. Firmalar belli aralıklarla fuarlar düzenlerken bunların taşınması için ofis taşıma şirketleri ile çalışıyorlar. Zanaat Nakliye olarak fuar merkezlerinin dekor, aydınlatma, stand kurulum gibi hizmetlerini sağlıyoruz. Bu ekipmanların taşınma ve toplanmasını da gerçekleştiriyoruz.

Ofis Eşyası Depolama

Faaliyetlerimizin bir kolunu da eşya depolama oluşturuyor. Ev eşyası, çeyizlik eşya, öğrenci eşyası, yazlık eşyasının yanı sıra ofis eşyası depolama da yapıyoruz. Şirket idareciliği bir dizi sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Şirket kurulumu sonrası resmi belgelerin birkaç sene saklanması gerekiyor. Şirket binaları bir müddet sonra biriken evrakları taşıyamaz duruma geliyor.

Firma belgeleri, kaybolma ve zarar görme riski de taşıyor. Bu vesileyle büro eşyası depolama hizmeti için bize başvuruyor şirketler. Biz ise kilitli depolarımızda bu evrakları muhafaza ediyoruz. Resmi belgeler gibi ofis demirbaşlarını, mobilyaları ve elektronik cihazları da depolarımızda saklıyoruz. Tamamını 7/24 güvenlik kameralarıyla koruyoruz.

maltepe eşya depolama

Ofis Taşıma Fiyatları

Şirketler, bir yerden hizmet aldıklarında mümkün olduğunca maliyetleri düşürmeye çalışıyor. Kar zarar dengesini korumak için ofis taşıma fiyatları konusunda da ucuz firmalara sıcak bakıyorlar. Bu tarz işletmeler profesyonellikten uzak hizmet sunuyor. Eşyalarınızı taşırken gereken özeni göstermiyorlar ve mülkünüz hasar görüyor. Böyle sıkıntılar yaşamamak için ofis taşımacılığı fiyatları öncesinde nakliye şirketlerinin kalitesine bakmanızı öneriyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 14 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  1 yorum

  Eşya Depolama Fiyatları 2023 » Eşya Depolama 02163845505Yayın tarihi6:18 pm - Oca 9, 2023

  […] yakası eşya depolama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Üsküdar, Beykoz , Maltepe , Ataşehir , Kadıköy , Sultanbeyli , Sancaktepe , Çekmeköy , Pendik , Ümraniye , Tuzla , […]

  Bir cevap yazın