İstanbul Evden Eve Nakliyat

ilezanaatdepolama

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL evden eve nakliyat sektöründe yüksek rekabete sebep oluyor. Nüfustaki artış İstanbul nakliyat hizmetine duyulan ihtiyacın artışı anlamına geliyor.  Kent içerisinde olduğu kadar şehir dışından da ilçeye taşınmalar yaşanıyor.

Son yıllarda, göğe yükselen plazalarıyla öne çıkan İstanbul’da nüfus artışı sürüyor. Yeni Avm’ler, kafeler, lüks toplu konutlarla ilçe giderek canlanıyor. Gerek iş dünyasının gerekse yerleşimin arttığı ilçede kurumsal firmalar da temsilcilik açıyor.

İstanbul Nakliyat Firmaları

Tüketiciler için mevcut piyasa koşullarında maliyetler büyük önem arz ediyor.  Pahalı nakliyecilerden uzak dururken, uygun rakamlar sunan nakliyat şirketleri ile anlaşmayı tercih ediyorlar.

Kimileri tanıdıklarının önerdiği ucuz firmalarla kimileri ise internette evden eve nakliyat sözcükleriyle ulaştığı nakliyecilerle anlaşıyor. Ucuz etin yahnisi bol olur misali bu tarz taşıma şirketleri iyi iş çıkarmıyor. Mülkünüz taşınma esnasında kırılıp dökülürken maddi zarara uğruyorsunuz.  Bu tarz mağduriyetler yaşamamak için profesyonel İstanbul nakliyat firmaları ile anlaşmanızı öneriyoruz. Verdiğimiz hizmet şekliyle sorunsuz nakliye gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Nakliye Şirketleri

Sektörün duayen firmalarından biri olarak kusursuz nakliye gerçekleştiriyoruz. İstanbul nakliyeci açısından çok sayıda amatör işletme barındırsa da biz işimizi sorumluluk bilinciyle icra ediyoruz. Taşınma öncesi evinize eksper göndererek eşyalarınızı inceletiyoruz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Taşır?

Evinizin eşyalarınızı kendiniz paketlemeye karar verdiyseniz size bir kaç püf noktasından bahsedeceğim. Bunlar:

  • Kullanmadığınız eşyalarınızı belirleyip bunları elden çıkarın fazla yüklerinizden kurtulmuş olursunuz.
  • Kıyafetlerinizi valizlere yerleştirebilirsiniz. Valizin yoksa vakumlu hurçlar kurtarıcınız olacaktır.
  • Yatak, yorgan, yastık v.b. gibi eşyalarınızı hurçlara yerleştiriniz.
  • Kırılacak eşyalarınızı gazete veya kağıtlara sararak alt kısım ve üst kısımlarını doldurarak kolileyin.
  • Beyaz eşyalarınızı özel ambalajlara sarın.
  • Mobilyalarınızı özel ambalajlarla sarın.
  • Kendinize aşağıdaki gibi bir plan çıkararak kolaylık sağlamış olursunuz.

Eksper destekli evden eve nakliyat deyince sektörde öne çıkıyoruz. Personelin verdiği rapor doğrultusunda planlama yapıyoruz. Söz verdiğimiz gün ve saate sadık kalarak sabah taşıma için kapınızı çalıyoruz. işini ciddiye alan nakliye firmaları anlaşmadaki şartlarını muhakkak yerine getiriyor. Bu yarattığımız güven bizlere yeni müşterilerin kapısını açıyor.

İSTANBUL Evden Eve Nakliyat Fiyatları Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli? · Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak iSTANBUL içi nakliye baz alınarak hesaplanmıştır. Google üzerinden evden eve nakliyat yazdığınızda fiyatlarımız gözükmektedir.

İstanbul Nakliyat FiyatlarıSigortalı Nakliye FiyatıSigortalı Nakliye Fiyatı
1+1 Ev Taşıma Nakliye Fiyatları  700 TL – 900 ₺699 TL – 850 ₺
2+1 Ev Taşıma Nakliye Fiyatları  950 TL – 1200 ₺890 TL – 900 ₺
3+1 Ev Taşıma Nakliye Fiyatları  1200 TL –  1250 ₺1100 TL – 1200 ₺
4+1 Ev Taşıma Nakliye Fiyatları  1300 TL – 1600 ₺1250 TL – 1500 ₺
İstanbul nakliye fiyatları

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Müşteri Yorumları

Müşteri yorumu ile Nakliyat firmasının hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi ol ve doğru nakliye şirketi seçtiğin den emin olabilirsin, 100’den fazla İstanbul nakliye müşteri görüşleri okunabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Taşıma sırasını belli bir düzene göre yapıyoruz. İlk olarak mobilyalar ve elektronik eşyalarınız demonte ediliyor. nakliye için onları hasar görmelerini önleyen ambalajlara iki kat halinde sarıyoruz. Ardından nispeten orta boyuttaki eşyalarınızı paketleyip araçlara dikkatlice yüklüyoruz. En iyi sigortalı nakliye firmaları arasında olup mülkünüzü yasal garantiye almayı ihmal etmiyoruz. Onları sigortalayarak taşınma sırasında doğabilecek tüm zararları karşılıyoruz. Ufak boy eşyalarınızı ise iki kat halinde ambalajladıktan sonra kolilere dolduruyoruz diğer nakliye şirketleri bizim kadar özenerek taşımıyor.

İstanbul nakliyat

Asansörlü İstanbul Nakliye Firmaları

https://www.youtube.com/watch?v=k8GByqBtlvA
İstanbul evden eve nakliyat

Her çapta eşyaları araçlara yükledikten sonra ekibimiz yola çıkıyor. Yeni adresinize ulaştıklarında bu defa sıra boşaltmaya geliyor. Günümüzde tüketiciler, asansörlü nakliye firmaları ile anlaşmayı tercih ediyor. Biz de bu beklenti doğrultusunda nakliye asansörleri kullanıyoruz. Zamandan tasarruf sağlayan bu cihazlar sayesinde hasar riski oldukça düşüyor.

Demonteye önem veren evden eve taşımacılık firmaları arasında olup uzmanlarla çalışıyoruz. Usta personelimiz; elektronik cihazlarınızı ve mobilyalarınızı teslim aldığı şekilde montajlıyor. Kolilerdeki eşyalarınızı tek tek ambalajlarından çıkarıp raflara diziyoruz bazı evden eve nakliyat şirketleri bu hizmeti yüzeysel şekilde sunuyor size asla zahmet vermeden çalışıyoruz

İstanbul Ofis Taşıma

Ev nakliyesinin yanı sıra şirketlere de nakliye desteği sağlıyoruz. Firmalar; şube açma, yeni binalarına çıkma, il değiştirme gibi gerekçelerle İstanbul Nakliye için bizimle el sıkışıyor. Onlara da en az ev nakliyesi kadar mükemmel bir hizmet sağlamak için canla başla çalışıyoruz.  öncesi eksper desteği sunmayı ihmal etmiyoruz.

İstanbul nakliye firmaları

Daha sonra ofisinize gelerek hızlıca işe koyuluyoruz. Fatura, sözleşme gibi resmi evraklarınız dosyalayıp güvenli bir şekilde taşınıyor. Şirket demirbaşlarınızı hasar görmeksizin ambalajlara sarıyoruz. Evden eve nakliye hizmeti sırasında kupa, kalemlik, biblo, telefon gibi ürünlerinizi kolilere dolduruyoruz.

İstanbul Ev Taşıma Firması

Ev ve ofis taşımacılığını kusursuz bir şekilde sonlandırıyoruz. Profesyonel nakliyat şirketleri genelde sözleşme garantisi sunuyor. Biz de bu yöndeki beklentilerinizi karşılıyoruz. İş fiyatlara gelince cep yakmamaya özen gösteriyoruz. Her bütçeye uyan rakamlar belirlemeye gayret ediyoruz. Nakliye fiyatları eşyaların sayısına, ağırlığına, taşınacak hedefin uzaklığına göre belirleniyor.

İstanbul nakliye firması

Mevsimler de fiyatları etkiliyor. Kış ayları durgun geçtiği için firmalar çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenleyerek müşteri çekiyor. İstanbul Nakliyat olarak belli meslek gruplarına özel indirimler sunuyoruz. Nakliyat fiyatları ve diğer konularda bilgi veya taşıma hizmeti almak istiyorsanız sizleri iletişim sayfamıza bekliyoruz. Ayrıca iletişim sayfamızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Eşya paketleme fiyatları ne kadar?

Eksperimizin belirleyeceği uygun fiyatlarla eşyalarınızı paketliyoruz.

Eşya paketleme malzemeleri size mi ait?

Eşya paketleme malzemeleri bize ait olup hepsi tek kullanımlıktır. Müşterilerimizden herhangi bir talebimiz yoktur.

Sigortalı nakliye hizmeti eşya paketlemeyi kapsar mı?

Eşyalarınızı paketlemeye başladığımız andan itibaren sigorta kapsamı başlar.

Taşınırken ev nasıl toplanır?

Odalarda ki eşyalar birbirlerine karıştırılmadan her odanın eşyası ayrı kolilenip kolinin üzerine ait olduğu odanın adı yazılır. Kırılacaklar sticker ile işaretlenir.

İstanbul Nakliye Sigortası yapıyor musunuz?

Evet istanbul evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimiz için sigorta yapılmaktadır.

İstanbul Ev Taşıma Nasıl Gerçekleştirilir ?

Taşınmaya karar verirseniz, araştırmanızı yapmalısınız. Firma ile anlaştıktan sonra taşıma hizmeti alırsınız ve gerisi sözleşme şartlarına göre hareket etmektir. Belirtilen tarih ve saatte araç gelir ve ulaşımınızı gerçekleştirir. Bu konuda en profesyonel hizmeti ve en iyi evden eve nakliye firmasına sahip olabilirsiniz. Ürününüz sözleşme şartlarına uygun olarak sevk edilecektir. Montaj ve montajı içeren bir anlaşmanız varsa, belirtilen saatte gelip parçanızı monte etmiş olursunuz.

Eşyalarınız daha sonra zarar görmemesi için özenle paketlenir. Paketlenmiş eşyalarınız da özenle araca yüklenir ve taşınacağınız eve taşınır. Araç eve geldiğinde çok katlı bir ev ise asansör yoksa gerekli sayıda kişi ile evinize taşıyın. Sözleşmenizde montaja dahil edilmişse, eşyanız taşındıktan sonra da montaj imkanı sunar. Bu sayede zorlanmadan hareket edebileceksiniz

Süreç Yönetimi

Süreci sizin adınıza yönetelim. Böylelikle arkanıza yaslanarak en güvenli eşya depolama ve nakliye firmasının sizleri memnun etmesinin keyfini yaşayın.

Zamandan Kazanın

Profesyonel elemanlarımız eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bu sayede taşınma zamanı kısalır siz de zamandan tasarruf edersiniz.

Paranızdan Kazanın

Firmamız uygun fiyatlara ile eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Uygun nakliye fiyat tablomuz ile eşyalarınız uygun fiyatlara taşınır.

istanbul evden eve tasımacılık

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz işini her daim en iyi şekilde yaparak asansörlü nakliyat alanında en iyi olmayı hak etmiştir. Birçok asansörlü nakliyat hizmetine bakılarak asansörlü nakliyat en iyisidir. Sizler belki de taşınma stresine girmiş olabilirsiniz fakat bizi seçerseniz ne stres yaşamak zorunda kalırsınız ne de sıkıntı işimizi kusursuz bir şekilde yaparak sizleri bu durumlara düşürmemek için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Emin olabilirsiniz. Asansörlü araçlarımızla binanızın önünden eşyalarınızı dikkatli bir şekilde alarak araçlarımıza yerleştiriyoruz kısa bir sürede taşınma işlemlerinizi tamamlıyoruz. Sizlerde iyi bir hizmet almak isterseniz asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle buradan lütfen iletişime geçin.

İstanbul evden eve nakliye firması

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat hizmetimiz müşterilerimiz aldığı hizmetten memnun olsun diye fazlasıyla çalışıyor ve çabalıyor. Bu alanda başarılıyız ve kendimize oldukça da güveniyoruz. Tecrübeye sahip uzman ekibiz işini daima en iyi şekilde yaparak eşyalarınızı dikkatli ve özenli bir şekilde taşır. Ayrıca sadece taşımayla kalmayıp bizler kurum, söküm ve montaj gibi işlemlerinizi de bu konularda uzman personellerimiz tarafından halledilir. Fiyat olarak müşterilerimizi hiç zorlamamışızdır. Ona göre fiyatlar vererek zor durumda bırakmayız. Bizlere içiniz rahat bir şekilde bize güvenebilirsiniz. Sizler aldığınız hizmet konusunda kesinlikle pişman olmayacaksınız. Sizlerin tek yapması gereken bizi tercih etmek şehirler arası nakliyat hizmetinde

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın