Hakkımızda

Zanaat nakliye depolama 1990 yılından beri taşımacılık sektöründe en kapsamlı ve en profesyonel şekilde çalışan kurumsallaşmış nakliyat firmalarından biri olarak bilinmektedir evden eve nakliyat, ofis taşımalığı, eşya deposu, asansörlü taşıma gibi pek çok alanda hizmet sunabilen bir firmadır yıllardır özveri ve güvenli iş disiplini içinde hizmet sunan firma özelliği taşımaktadır.

Sizleri de referans listemizde görmekten mutluluk duyarız.

Mutlu Müşteri Yorumlarımız İnceleyebilirsiniz.

Ev taşıma sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır bunu da yılların bize vermiş olduğu tecrübeye borçluyuz evden eve nakliyat işi tecrübe ve güven ile beraber kalite ister 1990 yılından bu yana seri olarak faaliyette bulunan Nakliyat, ofis, büro, ev taşımacılığı için kurulmuş ve bu alanda en iyi hizmeti vermek için çalışmalar sürdüren bir firmadır.

Müşterilerimizin hakkımızda pozitif düşünmesi en önemli ilkemizdir. Günümüze kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetten ötürü bir çok insan tarafından saygı ile anılmaktayız. Yaptığımız taşımacılık ve nakliyat hizmetinde güven vermek en temel özelliklerimizden birisidir.

Her geçen yılın müşteri beklentilerinde değişiklik oluşturduğunun bilincinde hareket ettiğimiz için kendimizi geliştirmede arayışlara başka yerde cevap bulma durumunuzu yok etmek birinci ilkemiz olmaktadır. Sizlerin beklentilerini az çok tahmin ettiğimizden dolayı daha siz söylemeden ihtiyaç gideriminiz uygun davranışlarda bulunabilmekteyiz.

✅ Sigortalı Nakliyat:Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat:Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası:Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi:Onaylı Firma

Profesyonel alt yapısı ile uzun yıllar kazandığı deneyimi birleştiren firmamızdan bu çerçevede;

  1. İlk olarak insanların paylaştığı siteleri kendi gözünüzle görün ve dikkatli bir şekilde inceleme yapın.
  2. Burada hizmetleri ile övünen firmaların teslim ettiği işlerin sonucunu görmek elbette ki önemli olacak.
  3. Her şekilde iyi bir araştırma sizi detaylı çözümlere daha kolay götürecektir.
  4. Elbette bu zor olsa da bu konuda araştırmacı olmak gerekir.

https://zanaatdepolama.com/ sitesi denildiği zaman birçok kişinin dilinde dolaşan sitelerden biri olduğumuzun farkındalığını hissedebilmeniz amacı ile varlığımızı her geçen gün biraz daha hissettirecek şekilde davranabilmekteyiz.

Tavsiyeli Nakliye Firması

Taşınma esnasında eşyaların zarar görmemesi, süreç içinde hiçbir aksaklığın yaşanmaması için nakliye firması seçmek çok önemlidir. Taşınma konusunda daha önce deneyimi olmayan kişiler genellikle seçim yaparken dikkatli davranmamaktadır.

Çoğu kişi hem ofis hem ev taşımacılığında firmalar ile görüştüğünde kendisine sunulan fiyat teklifine göre nakliye firması seçimi yapmaktadır. Fakat bu tutum son derece yanlış ve taşınmada istenmeyen sorunlara yol açabilmektedir.

Kurumsal Referanslarımız

Bir taşıma şirketinden daha fazlası

Sorunsuz bir taşıma için, yetkin bir taşıma şirketi tarafından sağlanan taşınma yardımcılarına ihtiyaç vardır. İstanbul’da, müşteri gereksinimlerine göre, istenen süre içinde yer değiştirme imkanı sunuyoruz. Değerlendirme sırasında, taşıma şirketi ve tüm taşınma için kapsamın ne kadar büyük olduğu zaten belirlenir. 

Zanaat Depolama Nakliyat Kadrosu

Çalışan sirkülasyonunun çok olduğu evden eve nakliyat ve lojistik sektörünün temel yapı taşlarından olan insan gücü, şirketimiz için yeri doldurulamayacak kahramanların emekleri olarak nitelendirilir. Varlığını borçlu olduğu çalışanları ile zaruri haller dışında yol ayrımına gitmeyen tek şirketiz. Evden eve nakliyat ve Lojistik sektöründe bitmeye yüz tutmuş ahde vefa kavramını yaşatmaya kararlıyız.

Vizyonumuz

Sahip olduğu vizyon ve misyon ile birlikte sektörün değerlerine sadık kalarak çalışmalarına devam eden firmamız, Zanaat depolama ve nakliye hizmetlerinde seviyeyi bir adım daha öne taşıyor. Kalite standartlarını arttırmak ve uygun fiyata daha hızlı taşımacılık hizmet sunmak gibi bir hedefe sahibiz ve bu hedef doğrultusunda siz değerli dostlarımız ile buluşmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

Sahip olduğu vizyon ve misyon ile birlikte sektörün değerlerine sadık kalarak çalışmalarına devam eden firmamız, Nakliye ve Depolama hizmetlerinde seviyeyi bir adım daha öne taşıyor. Kalite standartlarını arttırmak ve uygun fiyata daha hızlı taşımacılık hizmet sunmak gibi bir hedefe sahibiz ve bu hedef doğrultusunda siz değerli dostlarımız ile buluşmaya devam ediyoruz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 4 Ortalama: 3]