Fındıklı Nakliyat

ilezanaatdepolama

Fındıklı Nakliyat

Fındıklı nakliyat hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için için yatırımlarını sağlamlaştıran Fındıklı nakliyat, taşımacılık ve nakliyat konusunda şu ana kadar süregelen zaman dilimi içerisinde sonuçlandırdığı ve referans niteliği taşıyan hizmetleriyle çok sayıda şahıs, firma ve kurumun haklı memnuniyetini elde etmiştir.

DUYURU: Fındıklı Nakliyat %15 indirimli kampanyamızdan yararlanmak için rezervasyon yapın karlı çıkın.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı, ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor. Ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

Fındıklı Nakliye

Fındıklı nakliye bizimle mail, form veya telefon yoluyla irtibata geçerek talebinizi ilettiğinizde, Ekspertiz ekibimiz derhal görevlendirilerek, sizin için uygun zaman diliminde taşıma adresinde gerekli incelemeyi yapacaktır. Ücretsiz ekspertiz incelememizin akabinde tarafınıza sözlü veya yazılı olarak ileteceğimiz teklifimizi olumlu bulmanız halinde, karşılıklı sözleşme ile araç ve taşıma planlamanız yapılacak, günü ve saati geldiğinde eşyalarınızın nakliye işlemi sorunsuzca gerçekleşecektir.

Neden ? Fındıklı Ev Taşıma?

Gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. Fındıklı Evden Eve Nakliyat olarak; şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

✅ KurucuFındıklı Evden Eve Nakliyat
✅ Firma Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal
✅ Firma Araç DurumuYeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Firma

Fındıklı Evden eve nakliyat zor ve profosyonellik gerektiren bir iştir. Yetiştirilmiş eleman kadrosu, kapalı kasa araçlar, sigortalı taşımacılık, özenle seçilmiş paketleme malzemeleri, ücretsiz expertiz hizmeti, eşyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri memnuniyetini en ön planda tutmak gibi bir çok birikime sahibiz, Sizlerin de bu fırsatlardan yararlanmak için yalnızca bize talepte bulunmanız yeterli olacaktır. Firmamızdan fiyat teklifi almadan evinizi taşımayın.

Fındıklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 • 1+1 Ev 1250 TL – 2500 TL Arası
 • 2+1 Ev 1450 TL – 2750 TL Arası
 • 3+1 Ev 1650 TL – 3000 TL Arası
 • 4+1 Ev 2000 TL – 4000 TL Arası

Fındıklı nakliyat fiyatları açısından karar vermenizin ardından bizimle iletişime geçiniz. Uzmanlarımız sizi ziyaret edip, eşyalarınızın nasıl en güvenilir şekilde taşınabileceğine dair fikir beyan etsinler. Ardından belirlenecek yol haritası kapsamında taşınma sözleşmesini imzalayalım. Bu sayede siz, her ne kadar az bir ihtimal olsa da evden eve taşınma sırasında doğabilecek sorunlara karşı eşyalarınızı koruma altına almış olursunuz. Şehir içi evden eve taşımacılık konusunda daha detaylı bilgi almak bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Evinize göndereceğimiz ekspertiz elemanı tarafından eşyalarınızın kaplayacağı alan, koruma yöntemleri ve gerekli eleman sayısı ile ekipman hesaplanarak site fiyatlandırma çıkarılır. Bu işlem hiçbir ücrete tabi değildir. Eşyalarınız gerekli hassasiyet derecesine göre özel paketleme materyalleri ile paketlenerek araca yüklenir ve evden eve taşımacılık işlemi gerçekleştirilir.

https://www.youtube.com/watch?v=UcIPMJgkL8s
fındıklı nakliyat

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Fındıklı Nakliyeci

Fındıklı nakliyeci olarak, şirketimizin hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini öncelikli olup şehirler arası taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadrosuyla hızlı biçimde nakliye işlemlerinizi gerçekleştirmek için 7/24 saat çalışmaktadır. Fındıklı Nakliyeci uzman ekibi ile bu konuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun, Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız.

Fındıklı Evden Eve Nakliyat olarak, nakliyat hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

 • İkamet taşımacılığı (Bölgesel taşınma, şehir içi veya şehirler arası taşıma)
 • Full ağ çözümleri ile ticari taşıma (Şirket taşımacılığı)
 • Profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmeti
 • 24 saat güvenli depolama hizmeti
 • ve daha bir çok taşıma hizmeti

Nakliyat şirketimiz ayrıca; tarihi eser, antika, piyano ve sanat eserlerini de özenle taşımaktadır. Bu şekilde taşıma işlemleri için özel bir sistem geliştiren firmamız, sizi güvenli taşınma ile tanıştırmaktadır. Bizim için sadece sanatsal eşyalar değil, tüm eşyalarınız değerlidir ve hepsine aynı özenle davranmaktayız. Genel olarak yapılan, evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi tüm eşyalarınızın dışında, belli orandaki eşyalarınızın taşınmasını sağlayan özel nakliyat işlerinizde de aynı özeni göstermekteyiz.

Fındıklı Evden Eve Nakliye Sıkça Sorulan Sorular

Fındıklı  Nakliyat bölgesinde Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Evet. Fındıklı ’de taşınacak eşyalar için ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur.Fındıklı  Asansörlü Nakliye Aracı Kullanıyor Musunuz?

Fındıklı  Ev taşıma Aracımız ile eşyalarınızı sorunsuz taşıyoruz.Fındıklı  Ev Taşıma Sözleşmesi Yapıyor Musunuz?

Bütün taşımacılık işlemlerimiz sözleşmeli bir şekilde gerçekleştirilir.Fındıklı ’ de Sigortalı Nakliyat Hizmetiniz Var Mı, Ücretli Mi?

Sigortalı Nakliye hizmeti taşımacılık işlemlerimizde geçerli olup, ücretsizdir.Fındıklı  Nakliyat Fiyat Aralığı Ne Kadardır?

Fındıklı Evden Eve Nakliye bölümünü ayrıntılı inceleyiniz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 10 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  Bir cevap yazın