Ev Taşıma Firması

ilezanaatdepolama

Ev Taşıma Firması

Ev taşıma firması hizmeti için bu özelliklere sahip bir firma arayanlar için firma olarak uzun yıllardır hizmet vermeye devam ediyoruz. Evden Eve Nakliyat firmaları arasında yer alan Zanaat nakliyat tüm taşımacılık işlerini en profesyonel ve güvenilir şekilde yapmaktadır. Nakliye sektörü kapsamında en geniş çaplı hizmeti değerli müşterilerimiz için sunmaktayız. Kurumsal nakliyat, ofis taşıma, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma olmak üzere farklı taşımacılık hizmetlerimiz ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra dileyenler için eşya depolama seçeneğimiz de mevcuttur. Her konuda eksiksiz bir hizmet sunarak sizlerin takdirini kazanmayı sürdürüyoruz.

fak yükleri bir yere götürmek için kargolar kullanılabilir veya direkt kendimiz götürebiliriz. Eşya taşıma gibi büyük yüklerin taşınması gerektiği işlerde ise iyi bir nakliye firması aracılığıyla bu işleri hallederiz. Bunun için nakliye hizmetine ihtiyaç duyan birçok kişi hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir nakliye firması aramaktadır. Bu firmaların kesinlikle sahip olması gereken özelliklerin başında eşyaları hasar görmeden istenilen adrese ulaştıracak ve bütçeyi sarsmayacak fiyatlara sahip olması gelmektedir.

Ev Taşıma Firmaları

Ev taşıma firmaları hizmetine ihtiyaç duyanlar seçtikleri firma konusunda son derece dikkatli davranmalıdır. Bazı durumlarda nakliye firmalarına acil ihtiyaç duyduğunuz için rastgele bir firma seçmek isteyebilirsiniz fakat bu birtakım problemlere yol açabilir. Yükünüzün istediğiniz adrese sağlam bir şekilde ulaşabilmesi ve herhangi bir sorun yaşamamanız için seçtiğiniz firmanın bazı kriterleri karşılaması gerekmektedir. Bu hizmet için iyi bir firma seçmediğiniz takdirde birçok sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Öncelikle firmanın sektör içerisinde uzun yıllar faaliyet gösteriyor olması önemli bir kriterdir. Hem tecrübeli hem de tanındık olan nakliye firmaları sizler için iyi bir hizmet sunmaktadır. Diğer önemli nokta ise firmanın çalışan kadrosunun deneyimli ve işine önem veren kişilerden oluşmasıdır. Nakliye çalışmaları farklı iş kollarının yürüttüğü bir süreçtir, bundan ötürü firmanın tüm iş kollarındaki elemanlarının işinde başarılı olması oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra paketleme ve araç içinde sabitleme gibi işlerde de özenli davranan bir firmayı tercih etmeniz gerekmektedir, aksik takdirde özensiz bir paketleme sonucunda yükünüz kolaylıkla hasar görebilir.

Ev Eşyası Taşıma

Evden Eve Nakliyat tüm bu kriterleri eksiksiz bir şekilde karşılamaktadır. Sektörde uzun yıllardır faaliyet göstererek kazandığımız deneyim, profesyonel çalışan kadromuz ve dürüst hizmet anlayışımız ile sizler için en güvenilir nakliye hizmetini sunuyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bunun yanı sıra nakliyat sigortası ile teminat sağlayarak sektördeki en güvenilir firmalardan biri olarak faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Siz de yüklerinizi istediğiniz adrese ulaştırması için Evden Eve Nakliyat firmamız ile anlaşarak en güvenilir seçeneği tercih edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat olarak uzun yıllardır taşımacılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Teslim aldığımız tüm işlerde çalışmalarımızı en özenli şekilde sürdürerek sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.  Çalışma yöntemimiz ile ilgili bilgi almak isteyenler için bahsetmek gerekirse Evden Eve Nakliyat nakliye çalışmalarımız sırasında süreç şu şekilde işlemektedir:

 • Öncelikle taşınması gereken yükün miktarı, boyutu ve hassaslığına uygun olarak bir araç seçimi yapılmaktadır.
 • Sonraki aşamada yüklerin teslim alınacağı ve ulaştırılması gereken adreslere göre bir yol rotası ulaştırılmaktadır. Bu yol rotası belirlendikten sonra teslim alınan yükün taşınacağı adrese ortalama ne kadar sürede ulaşacağı bilgisi de belirlenmektedir. Bu süre ortalama olup aksi bir durum yaşanmadığı sürece genellikle o süre içerisinde teslimat yapılmaktadır.
 • Bu gibi konular belirlendikten sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.
 • Teslim alınan tüm yükler Evden Eve Nakliyat firmamızın çalışan kadrosu tarafından sağlam bir şekilde paketlenmekte ve araçlarına yerleştirilmektedir. Bazı yükler daha hassas olduğu için bu tür paketlerin ambalajı çok daha sıkı bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca araç içerisinde devrilebilecek yükler de sabitlenerek herhangi bir hasar görmesi önlenmektedir.
 • Tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra yükünüzün olduğu araç yola çıkmaktadır. Evden Eve Nakliyat mümkün olan en kısa süre içerisinde istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Evden Eve Nakliye

Nakliye işlerinde firma çalışanlarının işine özen göstermesi son derece önemlidir. Taşınacak yüklere hasar gelmemesi için eşyaların paketlemesi ve araç içinde sabitlenmesi gibi konularda dikkatli olunmalıdır. Bunun yanında taşımacılığın yapıldığı araç da yüke hasar gelmeyecek bir şekilde kullanılmalıdır. Bu tip konularda sorun yaşamamak adına herkes güvenilir ve tecrübeli bir nakliye firması aracılığıyla taşımacılık işlerini halletmektedir.

Bu gibi sorunların yanı sıra firmadan kaynaklanmayan ve engellenemeyen sorunlar da yaşanabilir. Yolculuk sırasında yaşanabilecek kazalar veya beklenmedik durumlardan ötürü de yükleriniz hasar görebilir. Bu gibi durumlardan zararsız bir şekilde kurtulabilmek için en garanti yol ise nakliyat sigortası yapan bir firmayı tercih etmektir. Nakliyat sigortası ile çalışan firmalar yaşanan bu durumlarda zararınızı karşılamaktadır. Bu hizmet ile birtakım sorunlar yaşandığında yüklerinizin aldığı hasar için size teminat sağlanmaktadır.

Evden Eve Nakliye yıllardır tüm taşımacılık işlerinde gösterdiği başarı ile müşterilerinin güvenini en iyi şekilde kazanmış bir firmadır. Profesyonel kadromuz aldığımız tüm işlerde her konuda özenli bir şekilde çalışarak en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Buna ek olarak müşterilerimizin güvenini daha iyi bir şekilde tesis edebilmek için nakliyat sigortası da yapıyoruz. Böylece beklenmedik bir sorun yaşanması durumunda da zararınızı karşılayarak sizler için eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Siz de nakliye hizmeti için firmamızı tercih ederek yüklerinizi en güvenceli şekilde gerekli adrese ulaştırabilirsiniz.

İstanbul Ev Taşıma Şirketi

Nakliye işleri için fiyatlandırma yaparken taşınacak yükün boyutu, teslim alındığı ve taşındığı yerin adresleri, teslimatın tahmini süresi ve teslimat sırasında kullanılacak araç gibi farklı kriterler göz önüne alınmaktadır. Tüm bunların maliyeti hesaplanarak ortaya bir fiyat çıkarılmaktadır. Dolayısıyla her taşımada farklı bir formül izlenebileceği için kişiden kişiye farklılık görülebilmektedir. Bunun yanında her firmanın kendine has bir fiyat politikası olduğu için firmalardan firmalara da fiyat farklılıkları olmaktadır.

Nakliye hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin en çok merak ettiği konu firmanın fiyatlandırma konusunda hesaplı olup olmadığıdır. Bazı durumlarda nakliye işleri çok maliyetli olabildiği için nakliye hizmetine ihtiyaç duyan birçok kişi hem hesaplı hem de güvenilir bir nakliye firması aramaktadır. İstanbul ev taşıma şirketi olarak bu konuda da sizlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. Kurumsal olarak her alanda müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı öncelikli hedeflerimizden birisi olarak kabul ediyoruz. Firmamız taşımacılık işleri için fiyat belirlerken müşteri odaklı bir bakış açısıyla yaklaşmaktadır. Sizler için sunduğumuz tüm hizmetler karşılığında piyasa dahilindeki en uygun fiyatları belirliyoruz.

İşinde tecrübeli ve son derece profesyonel kadromuz ile aldığımız tüm işleri başarılı bir şekilde tamamlıyoruz. Güvenilir hizmetimiz sayesinde değerli müşterilerimizin taşımacılık sektöründeki ilk tercihi olmayı sürdürüyoruz. Üstelik kaliteli ve profesyonel nakliyat işlerimizi en hesaplı şekilde sizlere sunuyoruz, tüm nakliye işlerimizi ve diğer hizmetlerimizi yaparken ekonomik fiyatlar ile çalışıyoruz.

Ev Taşıma Fiyatları

Ev taşıma fiyatları, birçok faktör doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Sizlere her zaman uygun fiyat garantisi sunmakta olan firmamız, birçok faktör ve etken doğrultusunda net fiyatlar belirlemektedir. Ev taşıma fiyatları genel olarak aşağıdaki faktörler doğrultusunda belirlenir;

 • Ev içerisindeki eşya miktarı,
 • Eşyalar için ambalajlama ve paketleme hizmetleri,
 • Tercih edilecek araç büyüklüğü,
 • İki ev arasındaki mesafe
 • Nakliye hizmetinin şehirler arası ya da şehir içi olması,
 • Nakliyenin yapılacağı tarih,

Yukarıdaki faktörler, genel olarak nakliye hizmetlerimizin fiyatlarının belirlenmesine yardımcı olmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenecek olan net ev taşıma fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek fiyatları öğrenebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Ev Taşıma Hizmeti

Sizlere birçok nakliye hizmeti vermekte olan firmamız, her koşulda bütçenizi düşünmeye devam etmektedir. Ev taşıma hizmetinde de bu anlayış geçerli olmaktadır. Uygun fiyatlı ev taşıma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ev taşıma fiyatları genel olarak uygun olan firmamız, tüm eşyalarınızın yeni adreslerine tamamen güvenilir bir şekilde ulaşmasına imkan sağlamaktadır. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmet süreçlerinizde eşyalarınızın her biri firmamız güvencesi altındadır. Bu sayede eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemekte ve taşınma işlemleriniz sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

Öncelik olarak firmamız tarafından sizlere birçok nakliye hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet seçenekleri sadece araç hizmeti ve tamamen ev taşıma olarak şekillenir. Sunduğumuz bu hizmetlerden tercih ettikleriniz doğrultusunda evden eve nakliyat işlemleri gerçekleştirir.

Ev taşıma fiyatları da bu noktada seçeceğiniz hizmet ile belirlenmektedir. Sadece araç hizmetinden faydalanacak olan müşterilerimiz daha uygun fiyatlarla hizmet alabilirken, evden eve nakliyat işlemlerinde fiyatlar biraz daha artabilir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz genel olarak aşağıdaki şekilde ilerler;

 1. Öncelik olarak hizmet talebi oluşturmanız ve bizlere adres iletmeniz gerekir,
 2. Bu işlemin ardından firmamız bünyesinde bulunan nakliyat ekiplerimiz belirttiğiniz gün ve saat dilimleri içerisinde adresinize gelir,
 3. Öncelik olarak gerekli demontaj işlemleri yapılır,
 4. Sonrasında ambalajlama ve paketleme işlemi gerçekleştirilir, bu aşamada eşyalar taşınmaya hazır hale getirilir.
 5. Ardından personellerimiz eşyalarınızı nakliye araçlarımıza yükler,
 6. Nakliye araçlarına yüklenen eşyalar yeni adresinize ulaştırılır,
 7. Eşyalar yeni eve taşınır
 8. Son olarak ise yerleştirme ve montajlama işlemleri yapılır

Yukarıdaki 8 adım doğrultusunda taşınma ihtiyaçlarınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Profesyonel Ekip ve Kaliteli Nakliye Hizmeti

Zanaat Nakliye, sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeye özen göstermektedir. Ev taşıma fiyatları uygun olan firmamız, tamamen profesyonel ve uzman kadroyla çalışmaktadır. Bu sayede sizleri memnun etmeye odaklanan firmamız, uygun fiyatlar sayesinde bütçenizi de yormamayı amaçlamaktadır.

Alanında uzman olan ekibimiz sayesinde tüm eşyalarınız yeni evinize kısa süre içerisinde taşınmaktadır. Hızlı bir nakliye süreci sayesinde aynı gün içerisinde yeni evinize taşınmanız mümkündür. Ayrıca uzman kadromuz, nakliye sürecinde herhangi bir sorunla karşılaşmanızı da engellemektedir. Sizlere her zaman destek sağlayacak olan ekibimiz ile dilediğiniz her yere kolaylıkla taşınabilirsiniz.

Şehirler Arası Ev Taşıma Fiyatları

Evden eve nakliye hizmeti, birbirinden iki şekilde ayrılır. Bunlar; şehirler arası ev taşıma ve şehir içi ev taşıma hizmetleridir. Şehirler arası nakliyat hizmetimizde ev taşıma fiyatları diğer hizmetlere göre daha yüksektir. Bunun sebebi eski ve yeni adres arasındaki mesafenin fazla olmasıdır. Ancak firmamız şehirler arası ev taşıma hizmetinde de sektöre göre uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Uygun fiyatlar, kaliteli taşımacılık ve uzman kadro için Zabaat Nakliye’yi tercih edebilir siz de birçok hizmetten kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizde uygun fiyat garantisi sizlere sunulmakta ve bu doğrultuda hizmet sağlanmaktadır.

Şehir İçi Ev Taşıma Hizmeti

Şehir içi ev taşıma hizmetimiz, şehirler arası taşıma hizmetlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Ayrıca şehir içi nakliye hizmetleri, aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir. Dilediğiniz her gün ve her saat nakliye hizmetlerimizden faydalanabilmeniz ve yeni adreslerinize taşınabilmeniz mümkündür.

Sizlere sunmakta olduğumuz sigorta ve diğer imkanlar sayesinde daha güvenli bir taşınma sürecinden geçebilirsiniz. Zaman kaybı yaşatmayan, eşyalarınızı zarara uğratmayan, güler yüzlü ve kaliteli hizmet için Zanaat Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemiz ve iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  Bir cevap yazın