Etiler Ofis Taşıma

ilezanaatdepolama

Etiler Ofis Taşıma

Etiler Ofis taşıma ve benzer hizmetler için nakliyecilere başvuruyorlar. En fazla talep sanayinin ve nüfusun fazla olduğu bölgelerde görülüyor. Dolayısıyla Etiler ofis taşımacılığı için dinamik bir piyasa oluşturuyorlar. Zaman içinde büyüyen veya temsilci açmak isteyen firmalar düzenli olarak büro taşıma ihtiyacı duyuyor.

Etiler Ofis Taşıma Firmaları

Firmaların bireysel kişilere göre çok sayıda sorumluluğu bulunuyor. Ofis demirbaşları, evraklar, elektronik cihazlar, ağır sanayi makineleri ciddi maliyetler içeriyor. Bunların taşınması için şişli ofis taşıma firmaları ile temas kuran yöneticilerin titiz davranması gerekiyor. Herkese emanet edemeyecekleri bu ekipmanların usule uygun bir şekilde taşınması büyük önem arz ediyor. Bu cihazlar ofis taşıma şirketleri tarafından zarar gördüğü takdirde nakliye
yaptıran firmalar zarara giriyor. Bu ürünlerle ilgili mal güvencesi sağlayan nakliyecilerse sınırlı sayıda görülüyor.

Etiler Büro Taşımacılığı

Şirketlerin sorumluluğu sadece demirbaşlarla sınırlı kalmıyor. Şahıs, Limited veya Anonim Şirketleri; resmi evrakları birkaç sene boyunca saklama yükümlülüğü taşıyor. Etiler Büro taşımacılığı için anlaşacakları nakliye firmalarından bunlarla ilgili garanti bekliyorlar haliyle. Bu belgeleri kaybettiklerinde şirketler cezai yaptırımlara maruz kalıyor. Dolayısıyla İstanbul ofis taşımacılığı yaptıracaklarsa kurumsal ve müşterisine karşı sorumluluk bilinci gelişmiş nakliye şirketleriyle çalışmaları gerekiyor.

İstanbul Ofis Taşıma 

Müşterilerimize verdiğimiz değerle, seneler içinde markalaşmış bulunuyoruz. Evden eve nakliye gibi ofis nakliyesi alanında da titiz iş çıkarıyoruz. En başta ekspertiz hizmeti veriyoruz. Uzmanımız fiziken veya Whatsapp üzerinden mülkünüzü inceliyor. Sonrasında gerekli olacak ambalaj, koli ve araçları belirliyor. Büro taşıma için erkenden şirketinize gelerek çalışmaya başlıyoruz. İstanbul ofis taşıma hizmeti için elektronik eşyalarınızı, duvara montajlanmış ürünlerinizi, eşya parçalarınızı söküyoruz. Onları köpüklü kılıflara koyup özenle araçlarımıza yüklüyoruz.

Hassas Eşyalarınızı İncelikle Taşıyoruz

Nakliyemiz daha sonra şirket mobilyalarınızın araçlara yüklenmesiyle devam ediyor. Cam, porselen gibi hassas eşyalarınızı patpatlı naylonlara sardıktan sonra kolilere yerleştiriyoruz. Ofis taşımacılığı için resmi evraklarınızı kilitli kutulara koyuyor, güvenlik tedbirleri içinde götürüyoruz. Hedefe vardıktan sonra mülkünüzü aldığımız şekilde boşaltmaya başlıyoruz. Büro taşıma için daha önce demonte ettiğimiz elektronik ürünlerinizi montajlıyoruz. Ofis nakliyatı esnasında mobilyalarınız çizilmeden ve etrafa çarpmadan yeni ofisinize yerleştiriliyor. Kolilediğimiz hassas eşyalarınızı ise aynı incelikle çıkarıp yönlendirmeleriniz doğrultusunda yerlerine koyuyoruz.

Şehirler Arası Ofis Taşıma

Firma eşyalarınızın yerleştirilmesiyle birlikte büro nakliyesi tamamlanıyor. Şehirler arası ofis taşıma söz konusuysa trafikte son derece dikkatli ilerliyoruz. Nakliye firmaları arasında işimizi donanımlı yapmamızla biliniyoruz. İşletmelere verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı kalmıyor. Ayrıca organizasyon firmaları için fuar taşıma faaliyeti yürütüyoruz. Firmalar belli aralıklarla fuarlar düzenlerken bunların taşınması için ofis taşıma şirketleri ile çalışıyorlar. Zanaat Nakliye olarak fuar merkezlerinin dekor, aydınlatma, stand kurulum gibi hizmetlerini sağlıyoruz. Bu ekipmanların taşınma ve toplanmasını da gerçekleştiriyoruz.

Ofis Eşyası Depolama

Faaliyetlerimizin bir kolunu da eşya depolama oluşturuyor. Ev eşyası, çeyizlik eşya, öğrenci eşyası, yazlık eşyasının yanı sıra ofis eşyası depolama da yapıyoruz. Şirket idareciliği bir dizi sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Şirket kurulumu sonrası resmi belgelerin birkaç sene saklanması gerekiyor. Şirket binaları bir müddet sonra biriken evrakları taşıyamaz duruma geliyor.

Firma belgeleri, kaybolma ve zarar görme riski de taşıyor. Bu vesileyle büro eşyası depolama hizmeti için bize başvuruyor şirketler. Biz ise kilitli depolarımızda bu evrakları muhafaza ediyoruz. Resmi belgeler gibi ofis demirbaşlarını, mobilyaları ve elektronik cihazları da depolarımızda saklıyoruz. Tamamını 7/24 güvenlik kameralarıyla koruyoruz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis taşıma fiyatları, ofisin taşınacağı yerin uzaklığına ve eşyaların miktarına göre değişiklik göstermektedir. Taşınmasını istediğiniz ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde istenilen yere ulaştırılması için iyi bir nakliye firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti, evden eve nakliyatta olduğu gibi belirli bir plan doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Önceden planlanan ofis taşıma işlemi, hem zaman tasarrufu sağlamakta hem de riskleri ortadan kaldırmaktadır.

Ofis taşıma süreci, genel olarak evden eve nakliyat hizmetine göre daha titiz ve detaylı bir süreç olmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri, ofisteki taşınması gereken eşyaların büyük çoğunluğunun mobilya türündeki eşyalar olmasıdır. Bunun yanı sıra ofisteki tüm eşyalar taşınacağı için dosya ve evraklar gibi önemli belgelerin dikkatlice, unutulmadan taşınması gerekmektedir.

Ofis Taşıma Süreci Nasıl İlerler?

Sizlere sunduğumuz ofis taşıma hizmeti, birçok aşama doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Uygulanacak olan aşamaların daha önceden planlanması, taşınma sürecinde herhangi bir problemle karşılaşılmasını engellemektedir.

  1. Ofis taşıma sürecinin aşamaları kapsamında yapılması gereken ilk adım, taşınacak malzemelerin tespit edilmesidir.

Taşımacılık için ofise gelen nakliye personelleri, taşınacak eşyaların ne olduğu ve nasıl taşınabileceği hakkında fikir edinerek planlama oluşturmaktadır. Bu planlama, ofis taşıma sürecinin en önemli gereksinimlerinden birisidir. Doğru bir taşımacılık planı ile en kısa sürede bir ofisten diğer ofise eşyalar taşınabilmektedir. Bu aşamada ofisteki eşyaların taşınması için hangi büyüklükte bir araca ihtiyaç duyulduğu da belirlenmektedir. Eşyaların zarar görmemesi ve nakliye işleminin aynı gün içerisinde bitirilmesi için araç seçimi çok önemli olmaktadır.

  • Ofis taşıma sürecindeki bir sonraki adım ise eşyaların itina ile demonte edilmesi ve kolilere konulmasıdır.

Ofis taşımacılığında kolilerin içerisine genellikle önemli belge ve dosyalar konulmaktadır. Kolay ayırt edilebilmesi için kolilerin içine konulan bu belgeler eşya sahibinin isteğine göre farklı şekilde de saklanabilmektedir.

Ofis içerisindeki mobilyalar ise, işinde uzman nakliye personelleri tarafından sökülerek taşınması kolay parçalar haline getirilmektedir. Daha sonrasında montajın kolay olması için numaralandırılmaktadır. Eşyaların tespit edilip ayrıştırılması ile birlikte paketlemeye geçilir. Sağlam ve dikkatli bir şekilde paketlenen eşyalar, araca bindirilirken de çok dikkatli davranılmaktadır.

  • Ofis taşıması için yapılması gereken son adım ise, eşyaların yeni adrese yerleştirilmesidir.

Bu aşamada İtina ile paketlenmiş ve ayrıca yerleştirilmiş eşyalar, planlı bir şekilde çıkarılıp yerleştirilmektedir. Mobilya türündeki eşyalara da ustalar tarafından montaj yapılarak hazır hale getirilmektedir. Özel dosya ve belgelerin konulduğu koliler de, ofis sahibinin isteğine göre yerleştirilerek nakliye hizmeti tamamlanmaktadır.

Bu aşamaların büyük bir dikkat ile gerçekleştirildiği ofis taşımacılığı, sorunsuz bir şekilde bitmektedir. Firmamız Zanaat Nakliyat, bu aşamaların her birini titizlik ile gerçekleştirerek müşterisine güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Ofis Taşıma Hizmetinin Fiyatları Nelerdir?

Ofis taşıma işlemleri, evden eve nakliyat hizmetlerine göre detaylı ve kapsamlı olmaktadır. Buna bağlı olarak da ofis taşıma fiyatları, genellikle biraz daha yüksek olmaktadır. Ofislerde genellikle mobilya türündeki eşyaların ağırlıklı olması, ek olarak söküp takma işlemlerini de beraberinde getirmektedir. Bu işlemlerin de ekstra zaman alması sebebi ile personellerin daha fazla çalışması gerekmektedir. Bu sebeple fiyatlarda değişiklik olur.

Zanaat Nakliyat, tüm ofis taşıma hizmetleri kapsamında, en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Firmamızın size sunduğu kaliteli ofis taşıma hizmeti, bütçenizi zora sokmayacak uygun fiyatlar sağlanmaktadır. Her açıdan daha avantajlı olan firmamızın ofis taşımacılığı hizmetini tercih edebilirsiniz.

Güvenilir Ofis Taşıma Hizmeti

Ofis taşıma hizmeti, diğer nakliye hizmetlerine göre daha fazla dikkat ve beceri gerektiren bir iş konumundadır. Bu sebeple ofis taşıma ihtiyacınız için en güvenilir ve işinde profesyonel nakliye firmalarını tercih etmelisiniz.

Özellikle ofisinizin değerli eşyaları ya da kaybolmaması gereken önemli belgeler, güvenilir ve planlı çalışan nakliye personelleri tarafından güvenceye alınmalıdır. Etiket sistemi ile önemli dosyalar ayrı ayrı araca yerleştirilip, nakliye yolculuğu sona erince kolayca yerlerine yerleştirilmelidir.

Güvenilir ofis taşıma firmaları, eşyalarınızın paketlemesinden bindirilen araca, mobilya türündeki eşyalarınızın sökülmesinden montajına kadar her bir ihtiyacı karşılama sorumluluğunda olmaktadır. Bu aşamaları yerine getiren nakliye firmaları, müşterilerini memnun etmektedir.

Zanaat Nakliyat, ofis taşıma için gereken tüm şartları sağlayarak müşterisine güvenli bir nakliyat süreci vadetmektedir. Ofisinizin değerli eşyalarını dikkatli ve kolay bulunabilecek şekilde araca yerleştiren firmamız, nakliye hizmeti sona erdiğinde de bu eşyaları yerlerine yerleştirmektedir.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın