Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları aylık 2022 yılına özel depolama ücretleri uzaktan kamera ile izleme imkanı ortalama 500TL depolama ücreti fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Eşya Depolama Ücretleri 2022Depolama Fiyatları (Aylık)
1+1 (bir oda bir salon eşya depolama)400 TL + KDV
2+1 (iki oda bir salon eşya depolama)550 TL + KDV
3+1 (üç oda bir salon eşya depolama)650 TL + KDV
eşya depolama ücretleri fiyatları aylık
Eşya Depolama Fiyatları , Fiyatlandırmalar Depolanacak Eşyanın Miktarı ve Boyutuna Göre Değişmektedir.
En iyi fiyatı almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz
eşya depolama fiyatları
eşya depolama fiyatları

Eşya Depolama ne kadar?

Eşya depolama fiyatları hizmeti günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen ve eşyaların koruma altına alınmasını sağlayan bir hizmettir. Kurumsal eşyalar veya kişisel eşyalar firmamız tarafından koruma altına alınır ve firmamız sizlere en iyi hizmeti kısa süre içerisinde sağlar. Eşya depolama ücretleri her zaman en alt seviyededir ve uygun fiyata sizlere kaliteli hizmet imkânını tanırız. Depolama alanlarımızda kamera mevcuttur ve güvenlik kamerası ile depolama alanlarımız sürekli olarak izlenmektedir.

✅ Zanaat Depolama :1989 Kuruluşudur
✅ Eşya Taşıma Sigortası :Sigorta Eşya Depolama
✅ Hizmet Bölgesi :İstanbul
✅ Faaliyet Belgeleri :K3-Marka Tescil
eşya depolama fiyatları nasıl belirlenir ne kadar?
eşya depolama fiyatları

Bütün tedbirleri aldıktan sonra eşyalarınızı depolama alanlarına yerleştiriyoruz ve sizin %100 memnuniyetinizi sağlıyoruz. Fiyatlarda her zaman sizlere yardımcı oluyoruz. Bu sektörde uzun zamandır bulunmaktayız ve diğer firmalar ile kıyaslandığında en düşük ve profesyonel hizmeti sizlere firmamız sağlamaktadır. Bizim için her zaman sizlerin memnuniyeti, ön planda olur.

Bizlere güvenmeniz ve aynı zamanda memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapmaya hazırız. Her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz ve sizlere daha nasıl iyi hizmet imkânı tanıyabiliriz diye düşünüyoruz. Bizlere telefon numaramızdan ulaşım sağlayabileceğiniz gibi WhatsApp hattımızdan ulaşabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları; Aylık Depolama Ücretleri;
1+1 Eşya depolama fiyatları ₺550,00
2+1 Eşya depolama fiyatları ₺540,00
3+1 Eşya depolama fiyatları ₺670,00
4+1 Eşya depolama fiyatları ₺890,00
5+1 Eşya depolama fiyatları ₺910,00

Eşya depolama fiyatları hizmeti günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen ve eşyaların koruma altına alınmasını sağlayan bir hizmettir. Kurumsal eşyalar veya kişisel eşyalar firmamız tarafından koruma altına alınır ve firmamız sizlere en iyi hizmeti kısa süre içerisinde sağlar.

Eşya depolama ücretleri her zaman en alt seviyededir ve uygun fiyata sizlere kaliteli hizmet imkânını tanırız. Depolama alanlarımızda kamera mevcuttur ve güvenlik kamerası ile depolama alanlarımız sürekli olarak izlenmektedir.

eşya depolama fiyatları

Bütün tedbirleri aldıktan sonra eşyalarınızı depolama alanlarına yerleştiriyoruz ve sizin %100 memnuniyetinizi sağlıyoruz. Fiyatlarda her zaman sizlere yardımcı oluyoruz. Bu sektörde uzun zamandır bulunmaktayız ve diğer firmalar ile kıyaslandığında en düşük ve profesyonel hizmeti sizlere firmamız sağlamaktadır. Bizim için her zaman sizlerin memnuniyeti, ön planda olur.

Bizlere güvenmeniz ve aynı zamanda memnun kalmanız için elimizden ne geliyorsa fazlasını yapmaya hazırız. Her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz ve sizlere daha nasıl iyi hizmet imkânı tanıyabiliriz diye düşünüyoruz. Bizlere telefon numaramızdan ulaşım sağlayabileceğiniz gibi WhatsApp hattımızdan ulaşabilir ve fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler öğrenebilirsiniz.

eşya depolama fiyatları

Depolama fiyatları eşyalarınızın miktarına ve eşyalarınızın depolama alanlarımızda ne kadar süre bekleyeceği zamana göre değişiklik gösterir. İstediğiniz kadar eşyayı istediğiniz süre depolama alanlarımızda bekletebilirsiniz. Depolama alanlarımız son derece geniştir ve birçok eşyayı alabilme kapasitesine sahiptir.

Herkesin eşyası farklı depolama alanlarında muhafaza edilir ve böylelikle karışıklık meydana gelmez. Eşyalarımızı depolama alanlarına yerleştirmeden evvel mutlaka depolama alanlarının temizliğini yapıyoruz ve ortamın titiz bir şekilde olmasına özen gösteriyoruz.

Sizlere üstün kalitede hizmet imkânı tanımak için uğraş veriyoruz. Eşya Depolama fiyatları her zaman için uygundur ve sizlere uygun fiyata kaliteli hizmeti gösteririz.

Bizlere ulaşım sağladığınız da firmamızda çalışan ekiplerimiz adresinize gelecek ve eşyalarınızı inceledikten sonra sizlere fiyat teklifinde bulunacaktır. Eğer fiyat teklifimiz sizlere uygun olur ise İstediğiniz zaman aracımız ile gelip depolama alanlarımızda eşyalarınızı taşırız.

Eşya Depolama Ücretleri

Eşyalarınız depolama alanlarını taşınmadan evvel öncelikle profesyonel niteliğe sahip olan elemanlarımız tarafından ambalajlanır ve kutulanır. Ambalajlanan ve kutlanan eşyalar teker teker araçlara yerleştirilir ve depolama alanlarına götürülür. Depolama alanlarının temizliği düzenli bir şekilde profesyonel ve uzman kişilerimiz tarafından gerçekleştirilir. Depolar sürekli olarak kontrol edilir ve bu sayede eşyaların zarar görme riski en aza indirilir. Düzenli aralıklar ile ilaçlama işlemi de gerçekleşir.

Ucuz Eşya Depolama

Kamera ve alarm sistemimiz mevcuttur ve yetkili kişiler tarafından sürekli olarak izlenmekte ve olası problemlere karşı tedbirli davranmakdayız. Eşyalarınızın depolama alanlarında ne kadar kalacağına kendiniz karar verebilirsiniz. İstediğiniz süre depolama alanlarımızda eşyalarınızı tutabiliriz. Çünkü depolama alanlarımız çoktur ve bu sebeple de eşyalarınız istediğiniz kadar korumamız altında olabilir.

Eşyalarınıza depolama alanlarımızda asla bir zarar gelmez ve eşyalarınızın güvenliği için yüksek kalitede hizmet sunarız. Bizim için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır ve müşteri memnuniyetini sağlamak için ise ekip olarak çalışırız. Depolama fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

eşya depolama fiyatları

Çünkü fiyatlar hakkında detaylı bir bilgi vermek için öncelikle personellerimizin eşyalarınızı görmesi ve eşyalarınızın ne kadar süre depolarımızda bekleyeceğini öğrenmemiz gerekir. Bu bilgileri öğrendikten sonra sizlere net bir fiyat veririz ve bu fiyattan mutlaka memnun olmanızı sağlarız.

Bizlere her zaman güvenebilir ve bizlerden dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Sizlere hafta içi ve hafta sonu 7 24 saat hizmet sunuyoruz

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe hizmet sunmuş bir şirket olarak bu sektörün her bölümünde de faaliyet göstermeyi kısa sürede elde ettik depolama hizmetinden yararlanmak için herkesin farklı sebepleri olabilir. eşya deposu kiralamadan önce aslında aklımızda nasıl bir şeyin olduğunu ve bizim için en uygun deponun hangi ölçülerde olması gerektiğini belirlemeliyiz.

Eşya Depolama Fiyatlarınız Nedir?

Daha sonra eşyalarımızı depolama hizmeti kapsamında depolayarak eşya kalabalığından kurtulabiliriz. Bu hizmetten yararlanacak insanların aklındaki en büyük soru işaretlerinden birisi eşya depolama fiyatları ne kadar? Olarak karşımıza çıkmaktadır depolama ücretleri belirlenirken öncelik verilen birkaç kriter vardır. Bu kriterlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir

eşya depolama fiyatları ne kadar
 • Eşyalarınızın kapladığı alan
 • Paketleme için ne kadar süre harcanacağı
 • Nakliye işlemi için eşyalarınızın uygun olup olmadığı
 • Almak istediğiniz hizmetin kalitesi

Yukarda listelediğimiz kriterler sizlerin eşya deposu kiralarken ödeyeceği ücreti belirleyen temel kriterler arasında yer almaktadır.

eşya depolama fiyatı

İstanbul Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tablodaki İstanbul kiralık eşya deposu fiyatları tarafımızdan esnetilmektedir. Buda sizlerin altı aydan az süre için hizmet almanıza veya altı aydan fazla hizmet almanıza bağlıdır. Uzun süreli taleplerde müşterilerimize yardımcı olabilmek adına belli indirimler firmamız tarafından yapılmaktadır.

İstanbul kiralık depo fiyatları hizmet sunan her firma veya kuruluş tarafından farklı olarak belirlenebilir. Bu konuda en uygunu bulmak istemeniz sizlerin en doğal hakkıdır. Ancak uygun derken kaliteye de dikkat etmek gerekir. Fiyatın düşüklüğü kalitesizliği ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle ayrıntılı bir şekilde araştırmak ve size en uygun olan kiralık depo fiyatlarına ulaşmanız gerekir depolama alanında uzman ve kurumsal kimliğe sahip bir firma olarak her daim müşterilerimizin almak istedikleri hizmetlerde profesyonel ve kaliteli şekilde çalışmalar yapmaktayız.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama fiyatları ile ilgili sizlere her konuda bilgi verdiğimizi düşünüyoruz. Depolama hizmetleri ile ilgili olarak da; diğer sektörlere ve hizmet süreçlerine nazaran biraz daha önemsenmektedir. Sonuçta depolama firması ile sürekli olarak iletişim halinde olacaksınız. Eşyalarınızın durumu nedir? kiralarınızın ödenmesi ile ilgili süreçler nelerdir? vb. birçok konu hakkında bilgi sahibi olmak için nakliyat ve depolama hizmetlerinizi yürüten şirket ile bağlantıda olmak zorundasınız.

Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Sağlanır?

İstanbul eşya depolama fiyatları hizmeti ile ister eşya depolama isterseniz de iş yeri eşyası depolama ihtiyacınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuz da bizleri aramanız sonucu sizlere ekspertiz personel görevlendirmekteyiz. Ekspertiz görevlimiz depolanacak eşya miktarının belirlenmesi, ne kadar süre ile depolama hizmeti almak istediğiniz ve sunacağımız hizmetler hakkında siz müşterilerimize ön bilgilendirme sunacaktır.

eşya depolama fiyatları 200TL
Eşya depolama fiyatları 200Tl

Sizlerin onay vermeniz ile birlikte sözleşme yapılacak ve depolama işlemi içi tarih belirlenecektir. Belirmiş olduğunuz tarihte yapmış olduğumuz firma sözleşmesi ile birlikte eşya sigortasını sizlere sunmaktayız. Alanında uzman personelimiz depolanması gereken eşyalarınızın paketlenmesini kusursuz bir şekilde havalı naylonlar ile yapmakta ve eşyalarınızı numaralandırma sistemiyle kaç adet olduğunu belirlemektedirler. Eşya listesinin bir örneğini de yine sizlere teslim etmekteyiz.

eşya depolama fiyatları nasıl hesaplanır?

Sizlerden eşyalarınızı teslim aldığımız tarihten itibaren İstanbul eşya depolama süreciniz başlatılmış olur. Konteynır sistemi ile eşyalarınızın karışma, kaybolma ve hasar görme sorununu ortadan kaldırmaktayız. Kişiye özel kiralık ev eşyası deposu hizmeti sağlanmaktadır. İstanbul eşya depolama ücretleri belirlerken konteynır adetine göre hesaplama yapmaktayız.

Güvenilir Depolama Hizmeti Veriyoruz!

Depolama işlemleri sırasında en çok korkulan bu eşyaların kaybolacağı endişesidir. Endişenin doğal bir yanı olmasına rağmen bizlere emanet ettikleriniz hakkında endişe duymayın. Bizler en hızlı şekilde depo edilecek eşyalarınızı alıyoruz ve depolara kaldırıyoruz. Eski hallerini muhafaza ederek eşya depolama işlemlerimiz eskiyi yad etmek isteyenler için en ideal kapı haline gelmemizi sağlıyor. Hızlı ve güvenilir depolama ile sizler de kiler veya bodruma ihtiyaç duymadan eşyalarınızı depolayın.

SIKCA SORULAN SORULAR

Zanaat Depo firması siz değerli müşterilerinin tüm eşyalarını her biri profesyonel olan marangozlar ile demonte ederek ambalajlamaktadır. Depolama süresi sonunda tekrara uzman çalışanlar tüm eşyalarınızı montaj ederek sizlere teslim etmektedir.

1+1 eşya depolama fiyatları ne kadar?

₺350,00 aylık depolama fiyat

2+1 eşya depolama fiyatları ne kadar?

₺450,00 aylık depolama fiyatı

3+1 eşya depolama fiyatları ne kadar?

₺550,00 aylık depolama fiyatı

4+1 eşya depolama fiyatları ne kadar?

₺650,00 aylık depolama fiyatı

Standart Ücret Yapılandırması Bulunuyor!

Ücret bakımından çoğu kişi tıpkı bir ev kadar eşya depolama hizmeti ücreti alınacağını sansa bile bu ücret farklıdır. Genel olarak kiler ve bodrum arama işlemeleri bu yüksek ücret düşüncesinden kaynaklıdır. Fakat bilinenin tersine durum çok farklıdır. Depo alanı ve taşımacılık oldukça düşük bir ücret ile yapılıyor. Bunun temel nedeni ise sizlerin anılarınızı koruma amacını güdüyor olmamızdır. Sizlerin tüm geçmişinizi en uygun şekilde ve fiyatta koruyoruz.

eşya depolama fiyatları alın

Kaliteli Hizmet Anlayışı Sunuyoruz!

 • “AHŞAP KONTEYNER” şeklinde kiralanmaya çalışılmaktadır.
 • Bu konteynerler (yalıtımsız sandıklar) dış etkilere(haşere, nem, rutubet, çürüme) açık olup, eşyalarınız hızlı bir şekilde bozulmaya uğrar.
 • Ahşap sandığın kendi kokusu ve ortamın kokusu eşyalarınıza siner.
 • Ahşap sandıklar üst üste istiflenerek depolanmaktadır .
 • Bu şekilde sandıklar kırılabilir ve eşyalarınız geri dönülemez zarara uğrayabilir.
 • Kırılma ve sızıntılarda aşağıda kalan sandıklar da kesinlikle bozulmaya ve kalıcı zarara uğrar.
 • Ahşap sandıkların kilitleme düzenekleri oldukça basittir.
depolama fiyatları

Hizmetin verildiği sırada depo edilecek olan eşyaları ayırt ediyoruz. Bu eşyaları kontrol edip tüm hepsinin sıralama planını hazırlıyoruz. Bu şekilde eşyalar bir arada tutunur ve dağılmaz. Hızlı şekilde alınmasına ve fark edilmesine olanak sağlar. Genelde eşyaların depoya yerleşimi de aynı şekildedir. Ayırt edilir şekilde dizilirler. Bunun yanı sıra en kaliteli elemanlar ile depo edilecek eşyaları alıyoruz. Depo hakkında her an bizler ile iletişime geçebiliyorsunuz. Sizler de her an bizlerle iletişime geçin. Google eşya depolama fiyatları kelimesinde 1 sayfadayız.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 12 Ortalama: 5]
Bu gönderinin yorumları kapatılmış.