Büyükçekmece Nakliyat

ilezanaatdepolama

Büyükçekmece Nakliyat

Büyükçekmece Nakliyat geleneksel taşınma işlemlerine yeni bir anlayış getirmiştir. Bizler firma olarak müşterilerimizin bu yorucu ve stresli zamanlarında sorumluluklarının fazla olan kısmını üzerimize alarak onların daha rahat şekildebu süreci geçirmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Büyükçekmece Nakliyat FiyatlarıBüyükçekmece Ev Taşıma Ücretleri
Büyükçekmece 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1.500 – 2.000 ₺
Büyükçekmece 3+1 Ev Taşıma Fiyatı2.800 – 3.000 ₺
Büyükçekmece 4+1 Ev Taşıma Fiyatı3.500 – 4.000 ₺
Büyükçekmece Ofis Taşıma Fiyatı3.500 ₺
Büyükçekmece Nakliye FiyatlarıBüyükçekmece Nakliye ÜcretiBüyükçekmece Ev Taşıma Fiyatı
Büyükçekmece ADALAR Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.300 ₺
Büyükçekmece ARNAVUTKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.300 5.000 
Büyükçekmece ATAŞEHİR Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.100 
Büyükçekmece AVCILAR Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Büyükçekmece BAĞCILAR Arası Nakliye Fiyatları4.900 ₺6.500 
Büyükçekmece BAHÇELİEVLER Arası Nakliye Fiyatları3.900 4.500 
Büyükçekmece BAKIRKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.000 
Büyükçekmece BAŞAKŞEHİR Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.000 
Büyükçekmece BAYRAMPAŞA Arası Nakliye Fiyatları6.000 9.500 
Büyükçekmece BEŞİKTAŞ Arası Nakliye Fiyatları6.300 ₺7.500 
Büyükçekmece Büyükçekmece Arası Nakliye Fiyatları5.000 5.900 
Büyükçekmece BEYLİKDÜZÜ Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Büyükçekmece BEYOĞLU Arası Nakliye Fiyatları5.000 6.000 
Büyükçekmece BÜYÜKÇEKMECE Arası Nakliye Fiyatları3.900 4.500 
Büyükçekmece ÇATALCA Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.000 
Büyükçekmece Büyükçekmece Arası Nakliye Fiyatları4.000 4.500 
Büyükçekmece ESENLER Arası Nakliye Fiyatları3.300 ₺6.000 
Büyükçekmece ESENYURT Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.500 
Büyükçekmece EYÜPSULTAN Arası Nakliye Fiyatları4.300 6.000 
Büyükçekmece FATİH Arası Nakliye Fiyatları4.900 6.000 
Büyükçekmece GAZİOSMANPAŞA Arası Nakliye Fiyatları3.300 6.000 
Büyükçekmece GÜNGÖREN Arası Nakliye Fiyatları4.900 4.000 
Büyükçekmece KADIKÖY Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺5.000 
Büyükçekmece KAĞITHANE Arası Nakliye Fiyatları3.900 ₺5.000 
Büyükçekmece KARTAL Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.500 
Büyükçekmece KÜÇÜKÇEKMECE Arası Nakliye Fiyatları6.000 7.500 
Büyükçekmece Büyükçekmece Arası Nakliye Fiyatları3.200 5.000 
Büyükçekmece PENDİK Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺5.000 
Büyükçekmece SANCAKTEPE Nakliye Ücretleri4.000 5.000 
Büyükçekmece SARIYER Arası Nakliye Fiyatları1.500 1.500 
Büyükçekmece SİLİVRİ Arası Nakliye Fiyatları4.000 5.000 
Büyükçekmece SULTANBEYLİ Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺7.000 
Büyükçekmece SULTANGAZİ Arası Nakliye Fiyatları3.250 ₺5.000 
Büyükçekmece ŞİŞLİ Arası Nakliye Fiyatları3.350 ₺4.000 
Büyükçekmece Büyükçekmece Arası Nakliye Fiyatları4.000 ₺4.000 
Büyükçekmece ÜSKÜDAR Arası Nakliye Fiyatları2.300 ₺4.000 
Büyükçekmece ŞİLE Arası Nakliye Fiyatları4.900 5.000 

Eskiden nakliye firmaları sadece öncesinde taşınmış olan eşyaların evden çıkarılıp araca yüklenmesi ve yeni eve götürülmesi hizmetini verirlerdi. Hatta bazı firmalar sadece taşımacılık kısmını yapar, eşyaların araca yüklenmesini kısmını dahi yapmazlardır. Ancak zaman içinde her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de pek çok şey değişti, yenilendi.

Firmamızda işlerini profesyonel yapan, yılların deneyimine sahip, çözüm odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetine göre hareket eden, yenilikçi ve dinamik ekip arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Nakliye sırasında kullandığımız araçlarımız yeni, ihtiyaca göre farklı boyutlarda ve tüm teknik donanıma sahiptir. Nakliye firmalarına teknolojinin son kattığı değer olan asansörlerimiz mevcuttur; müşteri talebi olduğunda ve gerekli görüldüğü zamanlarda kullanılmaktadır.

Müşterilerimize sunduğumuz fiyatlar olabildiğince makul fiyatlardır. Kaliteli hizmet anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren firmamızda müşterilerimizi memnun edebilmek amacıyla olabildiğinde esnek davranmaktayız. Tüm nakliye hizmetlerimizde ayrım yapmadan tümü için sigortalı hizmet veriyoruz.

Büyükçekmece Nakliye

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat olarak tüm hizmetlerimizi belli bir sıraya koyar ve bu sırayı takip ederiz. Bu şekilde herhangi bir karmaşa ya da benzeri bir sorunla karşılaşmadan işlemlerimiz tamamlarız.

 • Büyükçekmece Evden Eve Nakliye firması olarak bizlere ulaşan müşterilerimizden eşyalar ve ev hakkında detaylı bilgi alırız. Eşyaların yoğunluğu, evin büyüklüğü, hangi katta olduğu, sokak ve caddenin durumu, trafiği yoğun mu değil mi, asansör gerekli mi değil mi gibi soruların yanıtı bizim için önemlidir. Planlarımız bu soruların yanıtlarına göre şekillenmektedir.
 • Müşterilerimizle gün konusunda ortak karar alırız. Mümkün olduğunca erken saatlerde başlamak mantıklı olmaktadır.
 • Eşyaların azlık çokluk durumuna göre uygun araç belirlenir.
 • Yine eşyaların yoğunluğuna göre çalışması gereken kişi sayısına karar verilir.

Tüm bu saydıklarımız planlandıktan ve o gün geldikten sonra adrese ulaştığımızda şu şekilde devam ederiz.

 • Ekibimiz büyük olan eşyalardan başlarlar. Demonte işlemleri paketleme işlemleri yapılır.
 • Büyük eşyalar bittikten sonra diğer kalan eşyalar için paketleme devam eder. Önce eşyalar sarılır, daha sonra da kolilere yerleştirilir. Eşyalar yerleştirilirken türlerine göre ayrılır; kıyafetler, kırılacak eşyalar gibi.
 • Tüm eşyalar araca yüklenir.
 • Yeni eve gidildiğinde ise yine aynı şekilde ve sıralı olarak eşyaların eve taşınması ve yerleştirilmesi sağlanır.
 • Müşterilerimizin ek hizmet talep edip etmemelerine göre ek hizmetlerimiz de ekip arkadaşlarımız tarafından verilmektedir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Kaliteli Hizmet Sunar

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat firması tüm müşterilerimizin eşyalarını sigortalı olarak taşır. Kurumsal olmayan merdiven altı dediğimiz faaliyetlerde bulunan firmalar yazılı bir anlaşma yapmayıp sorumluluğu üstlenirler, ancak eşyalardan birinin olası zarar görme durumunda herhangi bir tanzim yoluna girmezler. Bu nedenlerden dolayı nakliye hizmeti alınmadan önce firma detaylı olarak araştırılmalı, tanınan bir firmadan hizmet alınmalıdır. Daha az ücret vermek amacıyla tanınmayan firmalarla yapılan anlaşmalar eşyaların zarar görmesiyle sonuçlanacağından, bu riske girilmemesi en doğrusudur.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Firması Neden Tercih Edilmeli?

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat firması müşterilerimizi yormayan bir nakliye hizmet sunmaktadır. Bizlere talepte bulunan müşterilerimiz ev ve eşyalar hakkında bilgi verdikten sonra tek bir kalemi dahi toplamadan hayatına devam ederken bizler taşınma günü müşteri adresine giderek tüm eşyaları kategorilerine göre ayırarak, tek tek sarıp paketleyip kolilere yerleştiririz. Yeni nesil taşımacılığın gerektirdiği şekilde kaliteli hizmetler sunan firmamızda müşterilerimizin kesinlikle yorulmalarına izin vermeden her şeyi ekip arkadaşlarımızın yapacağı bir sistem kurulmuştur. Böylelikle müşterilerimiz eşya toplamak için işlerinden izin almadan, eşyalar için zaman harcamadan ve yorulmadan eşyaları toplanır.

Tüm eşyaların taşınması sırasında sigorta sözleşmesi yapılır. Sözleşmenin nedeni eşyaların zarar görmesi halinde zararın tanzim edilip müşterilerimizin içlerini rahat etmesini sağlamaktır. Büyükçekmece Evden Eve Taşımacılık olarak sigortalı hizmet vererek müşterilerimizin güvenini de kazanmış oluyoruz. Firmamızda yapılan nakliye hizmetlerinde müşterilerimize verilen söz dâhilinde karar verilen zaman ve süre içinde tüm işlemlerimi tamamlıyoruz.

Ek hizmet isteyen müşterilerimiz için evlerindeki tüm tesisat ve elektik işlerini ilgili ekip arkadaşlarımız gerçekleştiriyorlar. Müşterilerimiz nakliye sonrası tesisatçı ya da elektrikçi çağırmakla uğraşmaktan kurtulmuş oluyor. Zaman konusunda da ayrı bir kayıp yaşanmamış oluyor. Ekip arkadaşlarımız elektrik ve tesisat konusunda eğitimli ve deneyimli oldukları için sorunsuz olarak makinelerin bağlanması, onarılması işlemlerini gerçekleştiriyorlar.

büyükçekmece nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat ile Cazip Fiyatlar

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat müşteri memnuniyeti ilkesine çok önem vermektedir. Bu nedenle de müşterilerin yüzünü güldürmek firmamız için birincil önceliktir.  Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran firmamız bu konu dışında bir de fiyatlar konusunda yerinde analizler yaparak müşterilerimizin bütçesini zorlamayacak şekilde fiyatlar belirlemektedir. Piyasa şartlarına göz önüne alındığında sadece nakliye hizmeti için alınan ücretin yanında, firmamızda ek olarak hem eşyaların toparlanması ve yerleştirilmesi, hem de elektrik ve tesisat konusundaki verdiğimiz hizmetler de bulunmaktadır.

Taşımacılık sektöründe hizmet çeşitliliği hemen her firmada farklı olduğu için fiyatlarda da aynı şekilde farklılıklar olmaktadır. Fiyatları genel olarak etkileyen faktörler eşyaların miktarları, iki nokta arasındaki uzaklık, asansör talebi, çalışan kişi sayısı ve müşterinin istediği ek hizmet olarak sayılabilir. Bu sayılan maddelerin her biri farklı maliyet kalemidir. Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat firması olarak bizler müşterilerimizin yaşadığı deneyimin kaliteli ve son derece stressiz olması açısından her şeyi düşünmeye çalışıyoruz. Fiyatları da buna göre esnekleştirip devamlılığı sağlıyoruz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  Bir cevap yazın