Beykoz Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama, olarak başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Son dönemdeki tedbirler kapsamında bütün  nakliye araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz her taşımadan sonra dezenfekte edilmektedir.

Beykoz eşya depolama şirketi zorlukları ve aşamalarının ilki ev sahibi ile nakliyat firmasının görüşmesidir. Buna göre evdeki taşınacak eşyalar taranır ve en uygun araç seçilir. Geniş araçlar sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde yeni eve varılabilir. Eşyalar en uygun halde paketlenir ve yeni ev taşınması için çağrılan araca yerleştirilir.

Beykoz Eşya Depolama Firmaları

Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli Beykoz eşya depolama firmalar alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var. Bu nedenle başlangıçta evimizin veya ofisimizin depo ihtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını çok düşünmüyoruz, bir süre ev alanını kullanmaya başlıyoruz ve sonra yönetilmesi imkansız hale geliyor Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli depolama alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var.

Beykoz Kiralık Ev Eşyası Deposu

Son yıllarda kişisel beykoz kiralık eşya depolama hizmetleri ülkemizdeki kentsel dönüşüm sebebiyle popüler bir depolama seçeneği haline geldi. Bu hizmet İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen uygun maliyetli bir depolama seçeneğidir.

Eşya depolama Evde kullandığınız eşyalar finansal, bazen manevi ve bazen her ikisinde de çok değerli olabilir. Kişisel eşyalarınızı güvenle saklamanıza imkan veren özel bir saklama hizmeti sayesinde çok daha konforlu bir yaşama girebilirsiniz. Ev eşyaları, kişisel eşyalar ve çok daha fazlası, kiralık bir depolama ortamında saklanır. Depolama şirketleri arasından beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek evde depolama sürecini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Beykoz eşya depolama

Beykoz  Depolama Fiyat Listesi

Nakliye ve Aylık Eşya Depolama Ücretleri

Beykoz ev veya iş yeri eşyası depolama fiyatları belirlenirken şu konular göz önüne alınır. Eşya miktarı, ne kadar süre eşyalarınızın depoda kalacağı, nakliye işleminin zorluk derecesi gibi belli başlı konular ile  eşya depolama ücretler belirlenir.

Konteyner SayısıAylık Depolama ÜcretleriAylık Depolama Ücreti
1 Konteyner₺350,00₺335,00
2 Konteyner₺500,00₺460,00
3 Konteyner₺630,00₺550,00
4 Konteyner₺770,00₺665,00
5 Konteyner₺880,00₺800,00
 • 1 konteyner 8m3’tür. Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45
 • Depo Nakliye Bedeli ve ilk ay depo kirası; sigorta işlemlerinin başlatılması için, iş bitiminde peşin olarak alınmaktadır.
 • Ev/Ofis Depolama Hizmeti minimum sözleşme süresi 1 aydır.
 • +5 konteynerden sonra her konteyner için 100TL fark alınacak.
 • Konteyner başına 4.000 (beşbin) TL.’ lik sigorta firmamız tarafından yapılmaktadır. Üzeri bedelli konulan eşyalar için ortaya çıkacak sigorta poliçe farkı fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Eşya Depolama Nakliyesi hakkında çağrı merkezimizden ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kesin fiyat ücretsiz ekspertiz işlemi sonrası müşterilerimize bildirilecektir
 • Ekspertiz işlemi için 05383185017 numaralı çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.
Beykoz eşya deposu

Beykoz eşya depolama ücretleri yukarıda belirtildiği şekilde olup ekspertiz personelimiz inisiyatifi ile değerlendirilip net olarak tarafınıza sunulmaktadır.
beykoz eşya depolama fiyatları eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir. Ancak firmamız depolama hizmetlerini hem kaliteli bir şekilde hem de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amaç müşteri memnuniyeti olduğu için depolama hizmetinde son teknolojiyi kullanıyor ve eşyalarınızın güvenliğine çok önem
veriyoruz.

Beykoz En İyi Eşya Depolama Şirketi

Ev içi depolama süreci, ev eşyası depolama hizmetini sunan şirketin güvenilirliği öncelikli olduğundan, ev eşyası fiyatlandırmalarını araştırmaktan  farklı bir süreç gerektirir. İstenilen süre boyunca özenle paketlemek, taşımak ve depolamak bir bütünlük sürecidir. Evde depolama sürecinde ev eşyalarınız istenilen yerden alınır, özenle konteynere yerleştirilir ve depoda saklanır. Yalnızca anahtarla sahip olduğunuz depoda korunur, böylece eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Eşya Depolama Mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye giderken ihtiyaç duyacakları eşyaları, önemli evrakları, mevsimlik giysileri ve nadiren kullanılan büyük aletleri güvenle saklayabilirsiniz. Hiçbir eşyanız zarar görmez, kaybolmaz veya herhangi bir aksilik olmaz. Ayrıca hobi ve zanaat ürünlerinizi de ev depolama hizmeti sayesinde rahatlıkla ve konforla muhafaza edebilirsiniz.

Beykoz eşya depolama

Beykoz Ev Eşyası Depolama

Depolama sürecinde ekspertiz önce evinize gönderilir ve böylece eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir. Bu şekilde, paketleneceği tekniğin ve taşınacağı temel yol belirlenir. İlk paketleme, depolamadan bir gün önce yapılır. Korunaklı bir şekilde ambalajlanan ürünler zamanında adresinizden teslim alınır ve kişisel deponuza yerleştirilir.

Eşya depolama hizmetimizden sadece bireysel değil şirket olarak da faydalanabilirsiniz. Kullanılmayan tüm değerli eşyalarınızı yanınızda taşıyarak değil de sadece güvenli bir yere koyarak daha rahat bir hayata adım atabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz benzersiz bir güven ve uzmanlık deneyimi içerir. Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınız asla zarar görmez.

beykoz eşya depolama müşteri yorumları
beykoz eşya depolama müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 12 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  1 yorum

  Eşya Depolama Fiyatları » Eşya Depolama 02163845505Yayın tarihi4:18 pm - Oca 8, 2023

  […] yakası eşya depolama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Üsküdar, Beykoz , Maltepe , Ataşehir , Kadıköy , Sultanbeyli , Sancaktepe , Çekmeköy , Pendik , Ümraniye , […]

  Bir cevap yazın