Bakırköy Kiralık Depo

ilezanaatdepolama

Bakırköy Kiralık Depo

BAKIRKÖY ÖZEL KİRALIK DEPO

Günümüzde birçok insanın depo ihtiyacı bulunuyor. Ticaret yapacak olan yahut ev eşyası gibi malzemelerini güvenli bir şekilde saklamak isteyen binlerce insan vardır.

Biz bu hizmetinizi en güzel ve güvenilir şekilde yapıyor ve gerektiği zaman sizlere teslim ediyoruz.

Sizlere Bakırköy özel kiralık depolarımızı anlatmadan önce anlatmam gereken önemli bir konu olduğunu düşünüyorum. Sizlere öncelikle kendimizden bahsetmeliyiz. Bu bağlamda sizlere güvenilirliğimizi ve daha önceden yaptığımız işleri de anlatmak isterim.

Kiralık Depo Biz Kimiz?

Size öncelikle bizden bahsetmek isterim. Çünkü bir alıcı ve satıcı işi varsa ortada bunların birbirini tanıması gereklidir. Size kendimizi tanıtmak isteyişimizin en büyük sebebi de budur.

Biz 1992 tarihinde küçük bir kamyon olmasına rağmen dev yüreklere sahip personeller ile işe başlayan şirketiz. Bu işimizi yaptığımızda evden eve nakliyat ile başladık. İşimizde ilerleyince ve rağbet görünce hemen “işimizi büyütmemiz lazım” dedik. Çünkü İstanbul’un buna ihtiyacı vardı.

İşe koyulup kiralık depolar elde ettik. Ardından bu kiralık depoları halkımıza açarak yoğun talepler ile karşılaştık.

Bu karşılaşma elbette tesadüf değildi ve güvenilirliğimiz oldukça büyüdü. Müşterilerimizden birçoğu, depolarımızda sakladığı eşyalarını tekrar görünce memnuniyetlerini saklayamadılar. Çünkü içeride havalandırmadan tutun, düzenli temizliğe kadar her şey vardı.

Düzenli kontrol, düzenli temizleme müşteri memnuniyetine kapı açtı ve yıllar sonra işimizin gerçekten büyüdüğünü anladık. Biz de açtığımız zanaatdepolama.com web sayfa adımızla, Bakırköy’ün her insanına erişmeyi planladık.

Sizlerle çıktığımız bu yolda başarılarımızı, web sayfamızın açılışıyla kutladık. Web sayfamız hazırda ve hizmetinizde.

Kiralık Depo’larımız

İstanbul’un çeşitli yerlerinde hizmet verdiğimiz ve kaliteyi ön planda tuttuğumuz depolarımız sizlerin hizmetinize açıldı.

İster ev eşyası, ister ofis eşyası gibi birçok malzeme ve ekipmanlarınızı depolarımızda saklayabilirsiz.

%100 güvenlik sağladığımız depolarımız neredeyse İstanbul’un her yerinde mevcuttur.

Depolarımızın çeşitliliği ve özelliklerinin farklı olması sebebiyle her kesime hitap etme özelliği bulunmaktadır.

Son dönemde binlerce insanın depoya ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Ancak istedikleri özelliği karşılamayan yahut istenilen güvenilirliği vermeyen birçok depolama şirketi bulunmaktadır.

Sizi bunlardan ayıran özellik nedir? Diye soracak olursanız şöyle demeliyim ki; bunca senedir referans aldığımız, binlerce müşteri ve bu müşterilerin memnuniyetleri, sizlere aslında ne kadar iyi işler çıkardığımızı gösterir niteliktedir.

Ayrıca depolarımızın genel özelliklerinin sadece bir kısmından bahsetmek isterim.

İlk olarak depolarımız güvenilir ve 7/24 kontrol altındadır. Ayrıca depolarımızda eşya ve ekipmanlarınızın toz tutmasını engelleyecek pencereler vardır. Ekipmanlarınız ilk girdiği gibi yeni halde çıkacak ve görünce gerçekten daha temiz olmuş deme ihtimaliniz vardır.

Kiralık depoların güvenilir olup olmaması birçok müşterinin merak ettiği konulardan bir tanesidir.

İstanbul ve çevresinde elbette kiralık depo arayışı yapılırsa bulunabilir. Ancak son dönemde olan dolandırıcılık sebebiyle elbette müşterilerin güveni azaldı.

Bu konuda neden size güveneyim? Yahut depolama konusunda nasıl güven duyabilirim? Sorularını kısa ve öz şekilde sizlere cevap olarak ileteyim.

Bir şirketin yahut bir satıcının güven duyulabilmesi için elbette onun yaptığı işlere ve aldığı yorumlara bakmak zorundasınız. Bu yorumlar depolama işinin ne kadar güvenilir olduğu hakkında size fikir verecektir.

Ayrıca web sayfa kuruluşunun, adres yahut iletişim gibi şeyleri açık olarak paylaşması da bu işte ne kadar güvenilir olduğunu size gösterir.

Merak etmeyin bir kere bizimle çalışmaya başlayınca ne kadar farklı ve ne kadar güvenilir olduğumuzu göreceksiniz.

Bakırköy Kiralık Depo

Bakırköy kiralık depomuzu özel olarak anlatmazsak olmaz. Çünkü Bakırköy’de bulunan binlerce depodan farklı olan, Bakırköy kiralık depomuzu sizlere anlatmazsak olmaz diye düşünüyoruz.

Bakırköy kiralık depomuzun sizlere sunduklarını hemen anlatayım. Öncelikle %100 güvenilir bir saklama olacaktır. Bu güvenilirliğimiz kamera sistemi dahil diğer pek çok koruma şeklini içinde barındırır.

Bakırköy kiralık depomuzun bir sonraki ayrıcalığı ise sizlerden temiz alıp temiz vermesidir. Temiz bir şekilde teslim aldığımız ekipmanlarınız, ev eşyalarınız ve ofis eşyalarınızı sizler için düzenli ve kontrollü temizlemelerle temiz olarak teslim ediyoruz.

Bakırköy depomuzda verdiğimiz hizmetin pek çok yerde konuşulmasının asıl sebebi, gerçekten de temiz olmasıdır. Bu temizlemenin barındırdığı 6 ayda bir şekilde rutin ilaçlama, sizlerin bize verdiğinden daha temiz şekilde çıkacağının da bir göstergesidir.

Personellerimizin usta olması ve sigortalı olması konusuna gelecek olursak eğer,  personellerimizin hepsi bu işte uzmanlaşmış ve binlerce taşımacılık yapmış personellerdir.

Bakırköy kiralık depo‘nuzda sizlere verecekleri taşımacılık hizmetleri profesyonel şekilde olacaktır. Bir işi binlerce kez yapan bir insan elbette o işte uzman olacaktır. Personellerimiz, bizim bu işe başladığımız 1992 yıllarından bu yana yanımızdadırlar ve profesyonel şekilde çalışıyorlar.

Bakırköy kiralık depomuzda daha onlarca özellik bulunmaktadır. Sizlere vereceğimiz bu hizmetten emin olabilirsiniz.

Bakırköy kiralık depomuzun genişliği sizlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Neredeyse bir ev kadar büyük olan depolarımız var. Tercihinize göre boyutu ayarlamamız mümkün. Bunun için lütfen iletişime geçin. Fiyat konusunda da birçok avantaj ve değişiklik gösteren fiyatlar olduğu için, iletişime geçmeniz halinde bilgilendirme alacaksınız.

Kiralık Depo Neden Kullanılır? Avantajları Nelerdir?

Konut eşyası için depo veya benzer şeyleri kiralamanın değişik sebepleri vardır. Büyük metrekareli konutlardan düşük ve daha az metrekareli konutlara geçildiğinde, her insan bazı eşyalardan feragat etmek edebilir. Ancak değer verdiği eşyalar hariç.

Bu eşyaların içinde kıymetli olanlar ya da daha sonra tekerrür kullanılacaklar için bir depolama alanına gereksinim dinlenir. İşte bu noktada, konut eşyası depolama hizmetini devreye girer.

Ayrıca başka bir şehirde yaşama veya çalışma gereği olan şahıslar için bu tür depolar bire bir uygundur.

Özellikle yalnızca birkaç sene için yurt dışına geziye yahut işe için gidenler bu hizmeti seçerek, daha güvenli bir şekilde eşyalarını korumak ister.

İnsanlar kimi zaman bazı özel eşyalarını, kıymetli arşivlerini ya da buna benzer birçok eşyalarını güvenle gizleyecekleri alanlara da ihtiyaç duyar ve biz de bu konuda yardımlarına koşarız.

Bu olasılıkların dışında, askerlik vazifesini yapacak yerleşimini gerçekleştirmiş beyler, yazın tatile çıkan ve bu sebeple kira ödemek istemeyen öğrenciler, evinde uzun süreli tadilat ve onarım yaptıran şahıslar için de çok uygun bir çözümdür.

Elbette verdiğimiz depo hizmetimiz tüm bu işleri hakkıyla yerine getirir ve çok daha fazla güvence sağlar.

İstanbul Kiralık Depo Olarak Güvenilirliğimiz

Yazımızın başlangıcında sizlere dediğimiz gibi

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 9 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın