Ataşehir Eşya Depolama

ilezanaatdepolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama olarak başta olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerine evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız. Son dönemdeki tedbirler kapsamında bütün  nakliye araçlarımız ve paketleme malzemelerimiz her taşımadan sonra dezenfekte edilmektedir.

Ataşehir eşya depolama şirketi zorlukları ve aşamalarının ilki ev sahibi ile nakliyat firmasının görüşmesidir. Buna göre evdeki taşınacak eşyalar taranır ve en uygun araç seçilir. Geniş araçlar sayesinde eşyalar hızlı bir şekilde yeni eve varılabilir. Eşyalar en uygun halde paketlenir ve yeni ev taşınması için çağrılan araca yerleştirilir.

Ataşehir Eşya Depolama Firmaları

Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli Ataşehir eşya depolama firmalar alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var. Bu nedenle başlangıçta evimizin veya ofisimizin depo ihtiyacımızı karşılayıp karşılayamayacağını çok düşünmüyoruz, bir süre ev alanını kullanmaya başlıyoruz ve sonra yönetilmesi imkansız hale geliyor Ev bulma alışkanlıklarımız arasında yaşam alanını tercih ederken genellikle yeterli depolama alanı olup olmadığı konusunda alışkanlık içinde değiliz. Okula yakın olma, iş ve gün ışığı miktarı gibi farklı önceliklerimiz var.

ataşehir eşya depolama

Ataşehir Kiralık Ev Eşyası Deposu

Son yıllarda kişisel ataşehir kiralık eşya depolama hizmetleri ülkemizdeki kentsel dönüşüm sebebiyle popüler bir depolama seçeneği haline geldi. Bu hizmet İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen uygun maliyetli bir depolama seçeneğidir.

Eşya depolama Evde kullandığınız eşyalar finansal, bazen manevi ve bazen her ikisinde de çok değerli olabilir. Kişisel eşyalarınızı güvenle saklamanıza imkan veren özel bir saklama hizmeti sayesinde çok daha konforlu bir yaşama girebilirsiniz. Ev eşyaları, kişisel eşyalar ve çok daha fazlası, kiralık bir depolama ortamında saklanır. Depolama şirketleri arasından beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçerek evde depolama sürecini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz..

Ataşehir Eşya Deposu Fiyat Listesi

Konteyner SayısıAylık Depolama ÜcretleriAylık Depolama Ücreti
1 Konteyner₺350,00₺335,00
2 Konteyner₺500,00₺460,00
3 Konteyner₺630,00₺550,00
4 Konteyner₺770,00₺665,00
5 Konteyner₺880,00₺800,00
 • 1 konteyner 8m3’tür. Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45
 • Ev/Ofis Depolama Hizmeti minimum sözleşme süresi 1 aydır.
 • +5 konteynerden sonra her konteyner için 100TL fark alınacak.
 • Konteyner başına 4.000 (beşbin) TL.’ lik sigorta firmamız tarafından yapılmaktadır. Üzeri bedelli konulan eşyalar için ortaya çıkacak sigorta poliçe farkı fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Eşya Depolama Nakliyesi hakkında çağrı merkezimizden ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kesin fiyat ücretsiz ekspertiz işlemi sonrası müşterilerimize bildirilecektir
 • Ekspertiz işlemi için 05383185017 numaralı çağrı merkezimizden randevu alabilirsiniz.

Ataşehir eşya depolama ücretleri yukarıda belirtildiği şekilde olup ekspertiz personelimiz inisiyatifi ile değerlendirilip net olarak tarafınıza sunulmaktadır.
ataşehir eşya depolama fiyatları eşyaların miktarı ve büyüklüğüne göre değişiklikler göstermektedir. Ancak firmamız depolama hizmetlerini hem kaliteli bir şekilde hem de uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amaç müşteri memnuniyeti olduğu için depolama hizmetinde son teknolojiyi kullanıyor ve eşyalarınızın güvenliğine çok önem
veriyoruz.

ataşehir eşya deposu

Ataşehir En İyi Eşya Depolama Şirketi

Ev içi depolama süreci, ev eşyası depolama hizmetini sunan şirketin güvenilirliği öncelikli olduğundan, ev eşyası fiyatlandırmalarını araştırmaktan  farklı bir süreç gerektirir. İstenilen süre boyunca özenle paketlemek, taşımak ve depolamak bir bütünlük sürecidir. Evde depolama sürecinde ev eşyalarınız istenilen yerden alınır, özenle konteynere yerleştirilir ve depoda saklanır. Yalnızca anahtarla sahip olduğunuz depoda korunur, böylece eşyalarınızı istediğiniz zaman geri alabilirsiniz.

Eşya Depolama Mevsimlik spor malzemelerinizi, çocuklarınızın üniversiteye giderken ihtiyaç duyacakları eşyaları, önemli evrakları, mevsimlik giysileri ve nadiren kullanılan büyük aletleri güvenle saklayabilirsiniz. Hiçbir eşyanız zarar görmez, kaybolmaz veya herhangi bir aksilik olmaz. Ayrıca hobi ve zanaat ürünlerinizi de ev depolama hizmeti sayesinde rahatlıkla ve konforla muhafaza edebilirsiniz.

ataşehir eşya depolama

Ataşehir Ev Eşyası Depolama

Depolama sürecinde ekspertiz önce evinize gönderilir ve böylece eşyalarınızın sigorta değeri belirlenir. Bu şekilde, paketleneceği tekniğin ve taşınacağı temel yol belirlenir. İlk paketleme, depolamadan bir gün önce yapılır. Korunaklı bir şekilde ambalajlanan ürünler zamanında adresinizden teslim alınır ve kişisel deponuza yerleştirilir.

Eşya depolama hizmetimizden sadece bireysel değil şirket olarak da faydalanabilirsiniz. Kullanılmayan tüm değerli eşyalarınızı yanınızda taşıyarak değil de sadece güvenli bir yere koyarak daha rahat bir hayata adım atabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimiz benzersiz bir güven ve uzmanlık deneyimi içerir. Nem ve sıcaklık kontrollü depolarda eşyalarınız asla zarar görmez.

Ataşehir Kiralık Depo

İstanbul halkını memnun edecek şekilde kusursuz Ataşehir kiralık depo kolaylığı sunmaya devam ediyoruz. Eğer ki firmamız hakkında tam bir fikir sahibi değilseniz yapmanız gereken ise hemen online platform aracılığı ile daha önce ortaya koymuş olduğumuz projelerimizi incelemeniz olacak. Bu sayede farkını en güzel şekilde görme şansını elde etmiş olacaksınız.

5-10 M2 ALAN10-15 M2 ALAN15-20 M2 ALAN
Uzman Ekiple ÇalışmaUzman Ekiple ÇalışmaUzman Ekiple Çalışma
Zemini Parke Döşemeli AlanlarZemini Parke Döşemeli AlanlarZemini Parke Döşemeli Alanlar
Sigortalı ve Paketleme HizmetiSigortalı ve Paketleme HizmetiSigortalı ve Paketleme Hizmeti
Nemsiz ve Rutubetsiz Depo AlanıNemsiz ve Rutubetsiz Depo AlanıNemsiz ve Rutubetsiz Depo Alanı
Sözleşme İle Güvence AlınmasıSözleşme İle Güvence AlınmasıSözleşme İle Güvence Alınması
7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı7 / 24 Ulaşılabilir Hizmet Anlayışı
Yüksek Katlı Yerlerde DepolamaYüksek Katlı Yerlerde DepolamaYüksek Katlı Yerlerde Depolama
Ücret: 340 ₺
KİRALA
Ücret: 440 ₺
KİRALA
Ücret: 540 ₺
KİRALA

Ataşehir Kiralık Eşya Deposu

İşletmemiz ataşehir kiralık eşya deposu  hizmetlerinde kendisine ait depoları ile ihtiyaçlara cevap vermektedir. Depolarımız kapalı alan olarak tabir edilen prefabrik veya betonarme depolar ya da konteynır olarak ifade edilen daha küçük hacimli depolardan meydana gelmektedir. Her bir depolama alanımızın amacı, eşyalarınızın mevcut durumları ile korunmasını sağlamaktır.

Depolarımız yeterli seviyede havalandırılmakta, eşyalarınız depo içerisine uygun teknikler ile istiflenmekte ve yapılan ilaçlama neticesinde zararlı canlıların depo içerisinde bulunmasına müsaade edilmemektedir. Ayrıca güneş ışığı, kar ve yağmur gibi doğal etkenlerin eşyalarınız üzerinde hasar meydana getirmesi ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır.

Ataşehir Aylık Kiralık Eşya Deposu

Fazlalık yapan eşyalarınız varsa profesyonel eşya depolama konusunda hizmet veren firmamız ataşehir kiralık depo sayesinde muhafaza edebileceksiniz. Eşyalarınızı koymaya yer bulamıyorsanız artık üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü  konusunda aktif bir hizmet ortaya koyduğumuzdan dolayı doğal olarak sizleri de bu dertten en kısa süre içerisinde kurtarıyoruz.

Bundan böyle eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını sağlayacaksınız. Üstelik eşyalarınızın depolarımız da kırılması, çizilmesi ya da kaybolması gibi bir durum söz konusu olmayacak. Birinci sınıf kaliteye sahip şekilde devam eden  çalışmalarımızdan sorunsuz şekilde yararlanmaya başlayacaksınız. Aynı zamanda profesyonel ekibimiz İstanbul ilimizin hemen her bir ilçesine hitap eden çalışmaları ile sektörde yerini alıyor.

Ataşehir Eşya depolama müşteri yorumları
Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 11 Ortalama: 4.9]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

  1 yorum

  Eşya Depolama Fiyatları » Eşya Depolama 02163845505Yayın tarihi4:19 pm - Oca 8, 2023

  […] eşya depolama şirketi olarak hizmet verdiğimiz bölgeler; Üsküdar, Beykoz , Maltepe , Ataşehir , Kadıköy , Sultanbeyli , Sancaktepe , Çekmeköy , Pendik , Ümraniye , Tuzla , […]

  Bir cevap yazın