Ataköy Nakliyat

ilezanaatdepolama

Ataköy Nakliyat

Ataköy nakliyat arasında hem kalite ve fiyat konusunda oldukca uygundur Ataköy nakliye yerini bundan yıllar önce almıştır. Sektörde geçirdiğimiz 20 yılın üzerindeki tecrübemizle ev taşımanın detaylarına hakimiz.

Firmamız Ataköy Nakliyat %15 İndirimli sözüyle bütünleşmiş ve marka olmuştur.

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy evden eve nakliyat gerektiren ve şansa bırakılmaması gereken bir iştir. Bu itibarla bizde işimiz şansa bırakmıyor, sorunsuz bir Ataköy evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

✅ KurucuAtaköy Nakliyat
✅ Firma Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal
✅ Firma Araç DurumuYeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Firma

Ataköy Nakliyat Fiyatları

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Ataköy nakliye fiyatları  baz alınarak hesaplanmıştır.  2022 güncel eşya taşıma fiyatları

Ataköy Nakliyat FiyatlarıAtaköy Evden Eve Nakliyat ÜcretleriAtaköy Nakliye Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatı500-750 ₺900 ₺
Ataköy 1+1 Ev Taşıma Fiyatı750-1000 ₺1250 ₺
Ataköy 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1000-1500 ₺1800 ₺
Ataköy 3+1 Ev Taşıma Fiyatı1500-1800 ₺2000 ₺
Ataköy 4+1 Ev Taşıma Fiyatı1800-2400 ₺3000 ₺
Ataköy nakliyat fiyatları

Evinizi taşıtacaksınız, kararsız ve tedirgin iseniz ilk olarak çok haklısınız. Nakliyatı meslek edinmemiş, günü kurtarma mantığı ile iş yapan, yada bu işi hobi gibi yapan kişi ve firmaların fazla olması sizin bu tarz düşünmenize neden olmuştur. Herkez eşya taşıyabilir. Fakat her meslekte olduğu gibi profesyonel olarak yapamaz. Kendini bu işe adaması ve yılların verdiği bir tecrübeye sahip olması gerekir.

Yaşadığımız sürece birçok nedenden dolayı yer ve mekan değişikliği yapılıyor olması nakliyatında vazgeçilmez bir hizmet olmasını doğruyor. Evden eve nakliyat firmaları bu konuda yardımınıza yetişiyor. Ataköy evden eve nakliyat firmalarında fiyat uygunluğu ve kalitearıyorsanız tercihiniz Ataköy nakliyat olmalıdır.

Ataköy evden eve nakliye ve taşıma konusunda yılların deneyim ve tecrübesine sahip firmamız sizlere her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için destek vermektedir. Her türlü evden eve nakliye ve diğer taşımacılık işleriniz için bizimle iletişime geçerek hem kaliteli hem de profesyonel bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. 

En uygun fiyatlarla sunduğumuz Ataköy evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için son derece titiz ve güvenli bir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Modelli ve donanımlı nakliye araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinizi tam zamanında ve söz verilen şekilde yapıyoruz detaylar için fiyat alabilirsiniz.

ataköy nakliyat

Ataköy Nakliye

Ataköy nakliye konusunda ekip ve ekipmanları tam olarak hizmet vermektedir. Bu kriterler sağlıklı Ataköy evden eve nakliyat için olmazsa olmazlardır. Aracı kullanan şoförün tecrübesinden, eşyayı taşıyan personele, kullanılan ekipmandan güler yüzlü hizmete kadar bir bütündür nakliyat hizmeti sunmak. 

Müşteri memnuniyeti bu yolla sağlanır. Evinizin Nakliyesini ister normal nakliyat yöntemleriyle isterseniz asansörlü nakliyat & taşımacılık sistemi ile yapabilirsiniz. Ataköy nakliyat asansörlü nakliyat sistemini Türkiye’de ilk kullananlar arasındadır.

Sonuç olarak Ataköy evden eve nakliyat hassa bir iştir işimizde gösterdiğimiz hassasiyeti görmeniz için bize ulaşabilirsiniz. Ataköy Evden Eve Nakliyat olarak gücümüzü sizlerden aldığımız referanslar ile Nakliyat Firmaları içinde üst sıralara taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz.

ataköy nakliye

Ataköy Asansörlü Nakliyat Firması

Ataköy asansörlü nakliyat firması olarak Profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel diyoruz çünkü bir işte uzmanlaşmak o işte edindiğiniz tecrübelerler olur. Ataköy Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Asansörlü Nakliyat & Taşımacılık ta Ataköy ilk firmalarındanız. 

Tercihiniz Asansörlü Nakliyat ise arkadaşlarımız gelir ve binanızın keşfini yaparlar. Aracın binaya yakınlaşma mesafesi, binanın kat durumu, balkon yada pencerelerin Asansör sistemi için uygun olup olmadığı tespit edilir. Eğer şartlar uygunsa asansör sistemi kısa bir sürede kurularak kamyondan alınan eşyalar direkt olarak asansöre yüklenir.

Asansörlü Nakliyat Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kesinlikle bu işi kendine meslek edinmiş uzman firmalar seçilmelidir.
  • Asansör sistemini taşıyan aracın zemine tam dengeli olarak sabitlenmesi gereklidir.
  • Asansöre yüklenen eşyalar hem ambalajlı hemde sisteme sıkı bir şekilde bağlanmalıdır.
  • Asansörün kapasitesi üstünde eşya yüklenmemelidir.
  • Hava şartlarına dikkat edilmeli rüzgarlı yada yağışlı bir hava varsa buna göre önlemler alınmalıdır.
  • Asansörlü Nakliyat yapılacak alan güvenli bölge haline getirilmeli gerekirse güvenlik şeridi çekilmelidir.

Ataköy Sigortalı Ev Taşıma

Ataköy sigortalı nakliyat artık günümüzde birçok firma tarafından sunulmaktadır. Fakat gerçek anlamda sigortalı nakliyat için poliçe düzenlenmesi şarttır. Sizin talebiniz üzerinde yada firmanın teklifi ile Sigortalı Taşıma Poliçesi düzenlenmelidir. Bu sayede en ufak zararlarınız dahi giderilmektedir.

ataköy nakliyat

Nakliyat sektörünün Türkiye’de kurumsal bir hizmet olarak sunulmasının yollarından biride Ataköy Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sisteminin zorunlu hale getirilmesidir. İnsanlar artık kalite ve neyin nasıl yapıldığı konusunda internetinde imkanları ile çok iyi bilmektedirler.

Eskiden aklımıza hiç gelmeyen meslek detayları artık herkesin rahatlıkla ulaşabileceği konular olmuştur. Bu durum Ataköy Nakliyat Firmaları arasında kalite farkını ortaya çıkaran bir durumdur. Seçiminizi profesyonel firmaları seçerek sorunsuz bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın