Altunizade Nakliyat

ilezanaatdepolama

Altunizade Nakliyat

Altunizade nakliyat arasında hem kalite ve fiyat konusunda oldukca uygundur Altunizade nakliye yerini bundan yıllar önce almıştır. Sektörde geçirdiğimiz 20 yılın üzerindeki tecrübemizle ev taşımanın detaylarına hakimiz.

Firmamız Altunizade Nakliyat %15 İndirimli sözüyle bütünleşmiş ve marka olmuştur.

Altunizade Evden Eve Nakliyat

Altunizade evden eve nakliyat gerektiren ve şansa bırakılmaması gereken bir iştir. Bu itibarla bizde işimiz şansa bırakmıyor, sorunsuz bir Altunizade evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.

✅ KurucuAltunizade Nakliyat
✅ Firma Vergi LevhasıOnaylı Kurumsal
✅ Firma Araç DurumuYeterli Araç Sahipliği
✅ Firma K3 Yetki BelgesiOnaylı Firma

Altunizade Nakliyat Fiyatları

Aşağıdaki fiyatlar ortalama olarak Altunizade nakliye fiyatları  baz alınarak hesaplanmıştır.  2022 güncel eşya taşıma fiyatları

Altunizade Nakliyat FiyatlarıAltunizade Evden Eve Nakliyat ÜcretleriAltunizade Nakliye Fiyatları
Parça Eşya Taşıma Fiyatı500-750 ₺900 ₺
Altunizade 1+1 Ev Taşıma Fiyatı750-1000 ₺1250 ₺
Altunizade 2+1 Ev Taşıma Fiyatı1000-1500 ₺1800 ₺
Altunizade 3+1 Ev Taşıma Fiyatı1500-1800 ₺2000 ₺
Altunizade 4+1 Ev Taşıma Fiyatı1800-2400 ₺3000 ₺
Altunizade nakliyat fiyatları

Evinizi taşıtacaksınız, kararsız ve tedirgin iseniz ilk olarak çok haklısınız. Nakliyatı meslek edinmemiş, günü kurtarma mantığı ile iş yapan, yada bu işi hobi gibi yapan kişi ve firmaların fazla olması sizin bu tarz düşünmenize neden olmuştur. Herkez eşya taşıyabilir. Fakat her meslekte olduğu gibi profesyonel olarak yapamaz. Kendini bu işe adaması ve yılların verdiği bir tecrübeye sahip olması gerekir.

Yaşadığımız sürece birçok nedenden dolayı yer ve mekan değişikliği yapılıyor olması nakliyatında vazgeçilmez bir hizmet olmasını doğruyor. Evden eve nakliyat firmaları bu konuda yardımınıza yetişiyor. Altunizade evden eve nakliyat firmalarında fiyat uygunluğu ve kalitearıyorsanız tercihiniz Altunizade nakliyat olmalıdır.

altunizade nakliyat

Altunizade evden eve nakliye ve taşıma konusunda yılların deneyim ve tecrübesine sahip firmamız sizlere her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınız için destek vermektedir. Her türlü evden eve nakliye ve diğer taşımacılık işleriniz için bizimle iletişime geçerek hem kaliteli hem de profesyonel bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. 

En uygun fiyatlarla sunduğumuz Altunizade evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için son derece titiz ve güvenli bir taşıma hizmeti alabilirsiniz. Modelli ve donanımlı nakliye araçlarımızla şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinizi tam zamanında ve söz verilen şekilde yapıyoruz detaylar için fiyat alabilirsiniz.

altunizade nakliye

Altunizade Nakliye

Altunizade nakliye konusunda ekip ve ekipmanları tam olarak hizmet vermektedir. Bu kriterler sağlıklı Altunizade evden eve nakliyat için olmazsa olmazlardır. Aracı kullanan şoförün tecrübesinden, eşyayı taşıyan personele, kullanılan ekipmandan güler yüzlü hizmete kadar bir bütündür nakliyat hizmeti sunmak. 

Müşteri memnuniyeti bu yolla sağlanır. Evinizin Nakliyesini ister normal nakliyat yöntemleriyle isterseniz asansörlü nakliyat & taşımacılık sistemi ile yapabilirsiniz. Altunizade nakliyat asansörlü nakliyat sistemini Türkiye’de ilk kullananlar arasındadır.

Sonuç olarak Altunizade evden eve nakliyat hassa bir iştir işimizde gösterdiğimiz hassasiyeti görmeniz için bize ulaşabilirsiniz. Altunizade Evden Eve Nakliyat olarak gücümüzü sizlerden aldığımız referanslar ile Nakliyat Firmaları içinde üst sıralara taşıdık ve taşımaya devam ediyoruz.

Altunizade Asansörlü Nakliyat Firması

Altunizade asansörlü nakliyat firması olarak Profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel diyoruz çünkü bir işte uzmanlaşmak o işte edindiğiniz tecrübelerler olur. Altunizade Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde Asansörlü Nakliyat & Taşımacılık ta Altunizade ilk firmalarındanız. 

Tercihiniz Asansörlü Nakliyat ise arkadaşlarımız gelir ve binanızın keşfini yaparlar. Aracın binaya yakınlaşma mesafesi, binanın kat durumu, balkon yada pencerelerin Asansör sistemi için uygun olup olmadığı tespit edilir. Eğer şartlar uygunsa asansör sistemi kısa bir sürede kurularak kamyondan alınan eşyalar direkt olarak asansöre yüklenir.

Asansörlü Nakliyat Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Kesinlikle bu işi kendine meslek edinmiş uzman firmalar seçilmelidir.
  • Asansör sistemini taşıyan aracın zemine tam dengeli olarak sabitlenmesi gereklidir.
  • Asansöre yüklenen eşyalar hem ambalajlı hemde sisteme sıkı bir şekilde bağlanmalıdır.
  • Asansörün kapasitesi üstünde eşya yüklenmemelidir.
  • Hava şartlarına dikkat edilmeli rüzgarlı yada yağışlı bir hava varsa buna göre önlemler alınmalıdır.
  • Asansörlü Nakliyat yapılacak alan güvenli bölge haline getirilmeli gerekirse güvenlik şeridi çekilmelidir.
altunizade nakliyat

Altunizade Sigortalı Ev Taşıma

Altunizade sigortalı nakliyat artık günümüzde birçok firma tarafından sunulmaktadır. Fakat gerçek anlamda sigortalı nakliyat için poliçe düzenlenmesi şarttır. Sizin talebiniz üzerinde yada firmanın teklifi ile Sigortalı Taşıma Poliçesi düzenlenmelidir. Bu sayede en ufak zararlarınız dahi giderilmektedir.

Nakliyat sektörünün Türkiye’de kurumsal bir hizmet olarak sunulmasının yollarından biride Altunizade Sigortalı Evden Eve Nakliyat Sisteminin zorunlu hale getirilmesidir. İnsanlar artık kalite ve neyin nasıl yapıldığı konusunda internetinde imkanları ile çok iyi bilmektedirler.

Eskiden aklımıza hiç gelmeyen meslek detayları artık herkesin rahatlıkla ulaşabileceği konular olmuştur. Bu durum Altunizade Nakliyat Firmaları arasında kalite farkını ortaya çıkaran bir durumdur. Seçiminizi profesyonel firmaları seçerek sorunsuz bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Yazıya Oy Verin!
[Toplam: 8 Ortalama: 5]

Yazar hakkında

zanaatdepolama administrator

Zanaat depolama içerik yazarı

    Bir cevap yazın